Na sygnale

Mordobicie na Żywiecczyźnie. Zaczęło się od wzajemnych wyzwisk, skończyło na rękoczynach

Zdjęcie poglądowe

Policjanci z Rajczy zatrzymali pięciu mężczyzn w wieku od 18 do 37 lat, którzy uczestniczyli w bójce. Wszyscy trafili do policyjnego aresztu i usłyszeli zarzuty. Sprawa jest rozwojowa i śledczy nie wykluczają kolejnych zatrzymań i kolejnych zarzutów. Przestępstwo to jest zagrożone karą nawet trzech lat więzienia.

W piątek około 21.20 dyżurny z Komisariatu Policji w Rajczy otrzymał informację, że Nieledwii bije się grupa osób. Na miejsce natychmiast pojechali policjanci. Jak ustalili, kilku mieszkańców powiatu żywieckiego szło ulicą, gdy w pewnym momencie spotkali się z inną grupą mężczyzn.

Pomiędzy mężczyznami najpierw doszło do wzajemnych wyzwisk, a następnie do bójki, podczas której wszyscy wzajemnie wymieniali ciosy. Policjanci zatrzymali pięciu agresorów w wieku od 18 do 37 lat.

Jeden z nich, 25-latek w czasie zatrzymania swoją agresję skierował w stronę policjantów i naruszył nietykalność cielesną jednego z nich. Wszyscy trafili do policyjnego aresztu i usłyszeli zarzuty. Sprawa jest rozwojowa i śledczy nie wykluczają kolejnych zatrzymań i kolejnych zarzutów. Za popełnione przestępstwo zatrzymanym grozi kara nawet 3 lat więzienia.

google_news
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Komatsu
Komatsu
7 miesięcy temu

Nieledwia i wszystko jasne :)))

Ciepły gejuś
Ciepły gejuś
7 miesięcy temu

Mmmmmm… archetypy męskości w akcji