Cieszyn Na sygnale

Mundurowi z powiatu cieszyńskiego oddali honory koledze, który zginął na służbie

Fot. z archiwum KPP w Cieszynie

W samo południe policjanci garnizonu cieszyńskiego i strażnicy miejscy oddali honory i pożegnali swojego kolegę, asp. Michała Kędzierskiego, który zginął na służbie.

Tragicznie zakończone zdarzenie miało miejsce 4 maja w Raciborzu. Mundurowi z prewencji interweniowali wówczas wobec mężczyzny, który – według zgłoszenia – był przebrany w policyjny mundur, pijany lub pod wpływem środków odurzających i mógł poruszać się samochodem. Podczas interwencji mężczyzna wyciągnął broń i oddał strzały w kierunku policjanta. Jego kolega z patrolu użył broni wobec napastnika, który został postrzelony w udo, obezwładniony i zatrzymany. Jak się okazało, był to 40-latek, znany miejscowej policji i wcześniej notowany do przestępstw narkotykowych. Mężczyzna został przewieziony do szpitala. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Niestety, postrzelonego policjanta, pomimo prowadzonej reanimacji, najpierw przez kolegę z patrolu, potem kolejnych funkcjonariuszy, którzy pojawili się na miejscu, a następnie medyków, nie udało się uratować. Zginął na służbie w wieku 43 lat…

Fot. z archiwum KPP w Cieszynie

KB_rasizm
Subskrybuj
Powiadom o
guest
6 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Irek
Irek
1 miesiąc temu

Robicie jaja widać wasze wyszkolenie całkowity brak a po drugie ile ludzi ginie na posterunku pracy i nie robia jaj na pokaz

Wiktoria.
Wiktoria.
1 miesiąc temu

A co mnie Polaka to obchodzi to on wybrał taki zawód nie ja tak nie podniesie waszego zniszczonego przez pis waszego morale jest na poziomie zera.

Kamil
Kamil
1 miesiąc temu

Każdego szkoda ale mam pytanie ile ludzi ginie w pracy górnicy,strażacy,kierowcy tirów ,itp i nie ma takich jaj wybrał taki zawód aby przy 50 latach być emerytem ,tak się nie naprawia zniszczonej opinii przez bicie babki i pilnowanie kaczora czy kamienia anie Polaków.

Hermenegilda
Hermenegilda
1 miesiąc temu

[email protected]!!! MAMY TRADYCJĘ: YEBAĆ policję!!!

OrWell
OrWell
1 miesiąc temu

Od paru dni obserwowałem podwyższoną aktywność drogówki, czy to z tego samego powodu?

Alicja
Alicja
1 miesiąc temu
Reply to  OrWell

Bardzo głupi komentarz,nie na miejscu!!!