Wydarzenia Cieszyn

Najlepszy dzielnicowy

Podczas marcowej sesji Rady Powiatu Cieszyńskiego, ogłoszono wyniki konkursu na najlepszego dzielnicowego powiatu za 2017 rok. Tytuł i nagrodę pieniężną otrzymał mł. asp. Krystian Szydłowski z Komisariatu Policji w Skoczowie.

Policjant odebrał wyróżnienie z rąk starosty cieszyńskiego Janusza Króla i przewodniczącego Rady Powiatu Cieszyńskiego Ludwika Kuboszka. Zwycięstwa pogratulował także komendant powiatowy policji w Cieszynie insp. Jacek Bąk.

Laureat służy w Policji od 2008 roku. Od samego początku w skoczowskim komisariacie. Od pięciu lat jest dzielnicowym. Obecnie „opiekuje się” rewirem nr 1, czyli ścisłym centrum miasta. Na brak zajęcia nie narzeka. Udziela się ponadto społecznie.

google_news
Studio_projektowe_d
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Wydarzenia Cieszyn

Najlepszy dzielnicowy

Podczas wczorajszej sesji Rady Powiatu Cieszyńskiego ogłoszono wyniki konkursu na najlepszego dzielnicowego powiatu za 2016 rok. Tytuł i nagrodę pieniężną otrzymał st. asp. Krzysztof Gołombek z Komisariatu Policji w Wiśle.

Policjant odebrał wyróżnienie z rąk starosty cieszyńskiego Janusza Króla i przewodniczącego Rady Powiatu Cieszyńskiego Ludwika Kuboszka. Warto zaznaczyć, że nagroda przyznawana jest od kilkunastu lat, jako forma docenienia trudnej służby dzielnicowych. Wyboru laureata dokonuje komisja składająca się z przedstawicieli cieszyńskiej policji oraz Starostwa Powiatowego.

Starszy aspirant Krzysztof Gołombek w policji służy od 12 lat, od samego początku w wiślańskim komisariacie. Najpierw pełnił służbę w patrolu interwencyjnym, natomiast od 2008 roku pracuje w Zespole Dzielnicowych. Początkiem 2017 roku awansował na stanowisko starszego dzielnicowego. Jego rejon służbowy obejmuje centrum Wisły.

google_news
Studio_projektowe_d
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments