Wydarzenia Bielsko-Biała Czechowice-Dziedzice Żywiec Sucha Beskidzka Wadowice

Nocne pociągi PKP Intercity i zmiana czasu

Pociąg TLK Rozewie Gdynia – Zwardoń – Żylina. Fot. Paweł Szczotka

Przed nami zmiana czasu letniego na zimowy, co oznacza, że w nocy z 24 na 25 października, czyli z soboty na niedzielę, przestawimy wskazówkę zegara z 3.00 na 2.00. Przez to nocne pociągi spółki PKP Intercity zatrzymają się na godzinny postój na najbliższej stacji.

Taki przymusowy postój ma pozwolić na dojazd do stacji docelowej zgodnie z rozkładem jazdy. W całej Polsce taki postój dotyczyć będzie 13 pociągów spółki PKP Intercity, w tym i tych, które przejeżdżają przez nasz region:

1. TLK 45072 Rozewie Żylina – Zwardoń – Sól – Rajcza Centrum – Milówka – Węgierska Górka – Żywiec – Bielsko-Biała – Czechowice-Dziedzice – Gdynia (postój na stacji Poznań Główny od 2.19 czasu letniego do 2.49 czasu zimowego)

2. TLK 54072 Rozewie Gdynia – Czechowice-Dziedzice – Bielsko-Biała – Żywiec – Węgierska Górka – Milówka – Rajcza Centrum – Sól – Zwardoń – Żylina (postój na stacji Jarocin od 2.35 czasu letniego do 2.38 czasu zimowego)

3. TLK 35170 Karpaty Zakopane – Maków Podhalański – Sucha Beskidzka Zamek – Kalwaria Zebrzydowska Lanckorona – Gdynia (postój na stacji Częstochowa od 2.34 czasu letniego do 2.44 czasu zimowego)

4. TLK 53170 Karpaty Gdynia – Kalwaria Zebrzydowska Lanckorona – Sucha Beskidzka Zamek – Maków Podhalański – Zakopane (postój na stacji Częstochowa od 2.35 czasu letniego do 2.50 czasu zimowego).

KB_ceny
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments