Wydarzenia Bielsko-Biała Cieszyn Czechowice-Dziedzice Żywiec Sucha Beskidzka Wadowice Oświęcim

Nowe urządzenie do pomiarów swingu golfowego od Firmy GARMIN już dostępne w GolfHelp.pl

W GolfHelp rozumiemy, że nie zawsze jest łatwo znaleźć czas na rundę. To jest coś, co Garmin również rozumie, więc wymyślili pomysłowe urządzenie, który zapewni, że zawsze możesz grać w golfa. Niezależnie od tego, czy uda Ci się dotrzeć na pole golfowe, utknąć w podróży służbowej, czy we własnym ogrodzie, nowy przenośny monitor Garmin Approach R10 będzie Twoim najlepszym towarzyszem golfowym. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej o tym niesamowitym urządzeniu, które łączy w sobie wszystkie fun.

Dzięki urządzeniu Approach R10 Launch Monitor golfiści mogą korzystać z najlepszych danych, aby poprawić swoje wyniki, korzystając z prostego i łatwego do przenoszenia urządzenia. Unikalna konstrukcja statywu zapewnia przenośność, dzięki czemu można go używać w dowolnym miejscu. Podczas gdy poprzedni Approach G80 firmy Garmin działał jako urządzenie GPS ze zintegrowanymi pomiarami śledzenia kijów i piłek, R10 idzie o krok dalej, zapewniając symulator pola golfowego. Przemyślana alternatywa dla profesjonalnych monitorów, która kosztowałaby fortunę.

Ustaw R10 w swoim ogrodzie, w pomieszczeniu, na strzelnicy lub polu golfowym, aby śledzić kluczowe wskaźniki, które pomogą Ci poprawić powtarzalność strzałów, a także zrozumieć mocne i słabe strony swojej gry w golfa. Przeglądaj i analizuj swoje unikalne wymachy dzięki automatycznie nagrywanym klipom wideo, które będą zawierać Twoje dane dotyczące swingu golfowego. Od prędkości główki kija, kąta nachylenia główki, kąta toru lotu, prędkości piłki golfowej, współczynnika uderzenia i wielu innych rzeczy, możesz naprawdę świetnie się bawić a zarazem ćwiczyć
Jedno ładowanie zapewnia do 10 godzin pracy na baterii, co daje więcej niż wystarczająco dużo czasu, aby cieszyć się treningiem.

Wirtualna gra

Nowy monitor startowy firmy Garmin umożliwia także rozgrywanie wirtualnych rund na ponad 42 000 pól golfowych na całym świecie. Pobierając aplikację Garmin i rejestrując się w jednej z opcji subskrypcji, zyskasz pełny dostęp do szeregu ekskluzywnych opcji wirtualnych, w tym do cotygodniowych turniejów, w których wyniki są publikowane w globalnej tabeli liderów Garmin, aby uzyskać jeszcze więcej motywacji do ćwiczeń! Ale nie musisz się martwić, nadal możesz używać Garmin R10 bez subskrypcji, aby uzyskać dostęp do mnóstwa wskaźników zmieniających grę!

Więc na co czekasz? Przenośny monitor uderzeń Garmin Approach R10 jest już dostępny w przedsprzedaży w GolfHelp.pl Zarezerwuj swój już dziś, aby poprawić swoje wyniki na polu golfowym

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments