Wydarzenia Cieszyn

Ochaby: Dla WOŚP ścigały się papaje! – ZDJĘCIA

Fot. Dorota Krehut-Raszyk

Zimową edycją papajów, czyli wyścigami ciągników domowej konstrukcji, Ochaby wsparły 28. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Zabrakło śniegu, ale na pewno nie publiczności i gorących serc.

Trasa zimowego wyścigu papajów, pierwszego w historii tej popularnej imprezy, została wytyczona w sąsiedztwie Tradycyjnej Zagrody Rolnej – Skansenu Ochaby. Oprócz widowiskowych przejazdów ciągników rolniczych, innych atrakcji nie brakowało. Dzieci uczestniczyły w animacjach i piekły świąteczne ciasteczka, a niespodziankę dla starszych osób przygotowało Cieszyńskie Bractwo Kurkowe. W programie znalazł się także koncert kapeli “Polandia” z Istebnej i zespołu “Slowteam”. Nie zabrakło ponadto rozgrzewających przysmaków i stoisk ze zdrową żywnością.

Na zakończenie, o 20.00, zaplanowano nietypowe światełko do nieba. Przy użyciu latarek uczestnicy imprezy chcą wysłać w kosmos świecące serduszko.

Autorką zdjęć jest Dorota Krehut-Raszyk

Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Piotr
Piotr
4 miesięcy temu

Super impreza tylko dlaczego organizator bierze na siebie ciężar w razie wywrotki kierowcy bez kasków nie chciałbym by być w jego skórze kto w gminie i na policji daje na taką imprezę zezwolenie i nie sprawdza bezpieczeństwa.

Emil
Emil
4 miesięcy temu
Reply to  Piotr

Piotrze popieram Cię w 100 %