Wydarzenia Bielsko-Biała

28. Finał WOŚP – Wiatr w żagle na bielskiej Starówce (zdjęcia i wideo)

Na Starym Rynku w Bielsku-Białej po południu rozpoczęły się koncerty różnych zespołów muzycznych wieńczące 28. Finał WOŚP. W atrakcyjnym programie były między innymi pokazy ratownictwa, fantastyki, sprzętu GOPR.

– Zaczęliśmy o 14.00. Przed nami jeszcze wiele bardzo dobrych bielskich zespołów, które grają dobrą muzykę. Wokół są punkty gastronomiczne i różnego rodzaju pokazy. Warto przyjść, posłuchać i oczywiście włożyć kilka złotych do puszki, któregoś z wolontariuszy – powiedział nam Jarosław Zabłocki, prezes Stowarzyszenia Podbeskidzki Przegląd Muzyczny.

Z okazji 28. Finału WOŚP na scenie wystąpią zespoły znane z Podbeskidzkiego Przeglądu Muzycznego. Zagrają między innymi: White Deer, Psyklon, Koszau, N.O.T, Walimy w kocioł, Hollywoodzka Szkoła Śpiewu Kasi Zaręby, Hertz Klekot, Pociąg Rock’n’Roll. Organizatorzy nie zapomnieli o podniebieniach bielszczan i gości, każdy coś dla swojego podniebienia znajdzie. O 20.00 zostanie wysłane światełko do nieba. Podobnie jak w ubiegłym roku nie będzie pokazu fajerwerków. O 20.30 w Chmielowych Podcieniach będzie miał miejsce finał licytacji złotego serduszka z numerem 88 i datą 2020, więcej na ten temat pisaliśmy w artykule: 28. Finał WOŚP – złote serduszko z numerem 88 można licytować telefonicznie.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments