Wydarzenia Cieszyn

Cieszyn: WOŚP-owe granie na całego! – ZDJĘCIA

Fot. Natalia Tokarska

Od rana na cieszyńskim rynku wiele się dzieje. Trwają licytacje, można było oglądać różnego rodzaju pokazy, atmosferę dodatkowo podgrzali miłośnicy morsowania. 28. finał WOŚP zakończy o 20.00 tradycyjne światełko do nieba.

Centrum Cieszyna tętni życiem. Mieszkańcy tłumnie odwiedzają rynek i chętnie wrzucają datki do puszek wolontariuszy. Komisja licząca w COK “Dom Narodowy” ma co robić! Czy zostanie pobity ubiegłoroczny rekord – 137 tys. zł? Okaże się niebawem.

28. finał WOŚP w Cieszynie zakończyło światełko do nieba – zaprezentowany został pokaz tańca dronów, który nie udał się 1 stycznia. W niebo poleciały też czerwone baloniki.

Autorką fotoreportażu jest Natalia Tokarska.

Pierwszą część zdjęć z finału w Cieszynie znajdziesz tutaj.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
6 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Gti
Gti
6 miesięcy temu

“Fajny” pokaz dronów, tylko kto go widział? Następnym razem bez tych ekologicznych bzdur tylko tradycyjne fajerwerki.

Johny
Johny
6 miesięcy temu

To miał być pokaz dronów w cenie ogni sztucznych?!? ahahahahah hahahaha ahahahah Cieszyn to było takie fajne miasteczko – szkoda.

Krzysiek...
Krzysiek...
6 miesięcy temu

No i OK. Cieszyniacy też sypnęli groszem. Niech Owsiak uzbiera jak najwięcej na WOŚP. Ale ten pokaz dronów to była żenada. Był cienki jak dupa węża. I podobno kosztuje tyle co pokaz sztucznych ogni. Ciekawe czy pieski się nie bały tym razem hałasu z głośników i wycia syren. Przeciwnicy sztucznych ogni tym razem o czworonogach zapomnieli bo moda teraz taka że petard się boją. Mój pies i kot sąsiada wola pokaz fajerwerków.

Marek
Marek
6 miesięcy temu
Reply to  Krzysiek...

CO do pokazu dronów to żenada. Na rynku mnóstwo ludzi, a drony gdzieś tam za budynkiem poczty. Ciekawe kto je widział. Amatorszczyana w wykonami droneland-u.

Michał
Michał
6 miesięcy temu
Reply to  Marek

czy ktoś kto sie wypowiada co do żenady ze gdzies dalej był pokaz dronów czy ma pojecie jakie są przepisy UAV ? drony nie moga latac nad zgromadzeniami ludzi itp

Krzysiek...
Krzysiek...
6 miesięcy temu
Reply to  Michał

To niech nie latają. Fajerwerki nad zgromadzonymi ludźmi mogą wybuchać. Tu nie chodzi czy nad głowami czy gdzie indziej. Tu chodzi o to że tyle kasy poszło i raptem kilkanaście światełek sobie latało bez większego efektu. Ani w jednej setnej nie było to widowiskowe jak fajerwerki. Takie latające latareczki to może pasują na takie światełko do nieba ale na sylwestra powinny być fajerwerki.