Na sygnale Żywiec

Oszukiwała na forach internetowych. Usłyszała 17 zarzutów

Foto poglądowe

Nawet 8 lat w więzieniu może spędzić 25-letnia mieszkanka powiatu żywieckiego, która na różnych forach internetowych oszukiwała osoby z całej Polski. Jej proceder wyśledził policjant z Węgierskiej Górki. Dzięki jego dociekliwości kobieta usłyszała 17 zarzutów. Teraz za popełnione przestępstwa w więzieniu może spędzić nawet 8 lat.

Do Komisariatu Policji w Węgierskiej Górce wpłynęła informacja dotycząca podejrzanego rachunku bankowego. Sprawę do realizacji dostał jeden z policjantów z zespołu kryminalnego. – Początkowe zgłoszenie było szczątkowe i lakoniczne, a więc wymagało żmudnej pracy. Analiza informacji trwała wiele tygodni. Ostatecznie policjant wpadł na trop oszustki. Jak ustalił, 25-letnia mieszkanka powiatu żywieckiego oferowała do sprzedaży akcesoria i zabawki dziecięce, a po otrzymaniu wpłaty, nie wysyłała opłaconego zamówienia – informują żywieccy policjanci.

Kobieta ukrywała swoją tożsamość zmieniając konta bankowe i numery telefonów. W ten sposób oszukiwała osoby z całej Polski. Kobieta wyrządziła straty na ponad 5 tysięcy złotych. 25-latka usłyszała łącznie 17 zarzutów. Teraz za popełnione przestępstwa grozi jej kara nawet 8 lat więzienia.

Źródło: Policja Żywiec

google_news
Studio_projektowe_d
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
RandomPao
RandomPao
3 miesięcy temu

Dobra robota.ale co ci ludzie mają w głowie?!poszukiwała wiele tygodni,strat na 5k.wyrok do 8 lat ❤😂