Bielsko-Biała Cieszyn Na sygnale Czechowice-Dziedzice Żywiec Sucha Beskidzka Wadowice Oświęcim

Otworzył sobie drzwi pozostawionym w zamku kluczem. Kto go poznaje?

Fot. KPP w Oświęcimiu

Kęccy policjanci poszukują mężczyzny, który jest podejrzany o dokonanie w połowie stycznia kradzieży na terenie tego miasta. Można przy tym powiedzieć, że okazja zrobiła z niego złodzieja.

Jak przekazują mundurowi, rzecz działa się 17 stycznia około 11.00 przy ul. Żeromskiego. Mężczyzna, którego personalia nadal pozostają nieznane, wykorzystał, że właściciele domu jednorodzinnego pozostawili w drzwiach wejściowych klucz. Nie miał tym sposobem trudności z dostaniem się do budynku. Wyniósł z niego złotą biżuterię oraz 50 zł w gotówce.

Na miejscu zdarzenia przeprowadzono oględziny podczas których zabezpieczono ślady. Aktualnie są one weryfikowane. Ponadto na podstawie relacji świadków sporządzony został portret pamięciowy nieznanego mężczyzny, który w dniu kradzieży wychodził z posesji. Podejrzany ma około 40-50 lat, jest szczupły i ma około 180 cm wzrostu, krzaczaste brwi oraz charakterystyczny zarost. Ubrany był w czarną, pikowaną kurtkę oraz granatowe spodnie, przetarte na udach.

Osoby, które mogą pomóc w zidentyfikowaniu mężczyzny proszone są o kontakt z kęckim komisariatem (tel. 33 845-33-22) lub najbliższą jednostką policji (tel. 997, 112).

KBszpital
Subskrybuj
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
drob
drob
1 rok temu

A może drorobił klucz i wszedł bez pytania

Jozin z Bazin
Jozin z Bazin
1 rok temu

To jest osobnik pochodzenia romskiego

Alicja
Alicja
1 rok temu

Ludzie uważajcie.Nie ułatwiajcie życia złodziejom.