Bielsko-Biała Na sygnale

Pijany Ukrainiec wkomponował auto w słup

Wszystkie służby wysłano po otrzymaniu zgłoszenia, z którego wynikało, że obok dworca PKP w Bielsku-Białej samochód osobowy uderzył w sygnalizator. 37-letni sprawca zdarzenia wydmuchał blisko dwa promile alkoholu.

Kierujący osobowym fordem, poruszając się ul. 3 Maja w kierunku Sarniego Stoku, utracił panowanie nad kierowanym pojazdem, który uderzył z dużą siłą w słup sygnalizacji świetlnej. Zespół ratownictwa medycznego przebadał sprawcę zdarzenia, nie było konieczności odwiezienia go do szpitala. Policjanci ruchu drogowego sporządzili dokumentację, do sądu trafi wniosek o wymierzenie kary. Skutki kolizji zneutralizowali strażacy z JRG1.

navigate_before
navigate_next

google_news
BCBB
Subskrybuj
Powiadom o
guest
5 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Stasek
Stasek
2 lat temu

Jo to sie tak boje pijanych szoferów i milicjantów łapówkarzy że nigdy nie wsiadom do mojej Skody z 84 roku na trzeźwo !!!!!

Fidelus Castro
Fidelus Castro
2 lat temu

Tylko słupa żal….

ababa
ababa
2 lat temu

czy tylko w przypadku Ukraińców podajecie narodowość? takie podejście jest trochę ksenofobiczne. wydaje się, że pijany, to pijany, niezależnie od narodowości.

Andy
Andy
2 lat temu

Coś dużo ostatnio pijanych Ukraińców na drogach. Sorki wystarczy nam pijanych 500 plusów za kółkiem – Ukraińcy to już powyżej uszu – jeśli przyjeżdżają do nas do pracy to powinni wnosić jakąś wartość dodaną, a nie wzbogacać nasza patologię

Bartek
Bartek
2 lat temu

Oni zazwyczaj jeżdżą na bani