Wydarzenia Bielsko-Biała

Pikieta bielskich nacjonalistów: „Nie dla sekty ekologów, tak dla ochrony przyrody!”

Zdjęcia i wideo: Marcin Kałuski

Dzisiaj po południu na placu Chrobrego w Bielsku-Białej odbyła się manifestacja pod hasłem „Nacjonaliści w obronie środowiska”.

– Chcemy przedstawić nasze poglądy na ochronę środowiska. Nacjonaliści zawsze o nie dbali. Organizujemy m.in. akcje sprzątania lasów i edukacyjne. W Bielsku-Białej zmagamy się ze smogiem i brakiem zieleni. Wystarczy porównać, jak wyglądało miasto na starych zdjęciach, a jak wygląda dzisiaj – zwraca uwagę Mateusz Matyszczyk z bielskiej Młodzieży Wszechpolskiej. – Zależy nam na pokazaniu stanowiska narodowców w sprawie problemu, który dotyczy nas wszystkich – dodaje Adrianna Gąsiorek z Obozu Narodowo-Radykalnego, która podczas pikiety długo wyliczała zaniedbania miasta dotyczące gospodarki śmieciowej, walki ze smogiem czy ochroną zieleni.

Zapraszając na pikietę, organizatorzy pisali: Stanowczo odrzucamy lewicowe i pseudonaukowe dogmaty ruchów ekologicznych, które wyznają nową „zieloną religię” i walczą z rodzimym przemysłem, energetyką oraz wydobyciem węgla, a także blokują różne inwestycje w Polsce! „Nie dla sekty ekologów, tak dla ochrony przyrody!” – to nasze narodowe hasło!

Pikieta nacjonalistów dla środowiska na placu Chrobrego w Bielsku-Białej

Opublikowany przez Beskidzka24.pl Sobota, 25 stycznia 2020

43
Skomentuj

avatar
16 Komentarzy
27 Odpowiedzi
0 Śledzących
 
Najwięcej odpowiedzi
Najgorętsze komentarze
43 Komentarzy
DavidDavidKarolHermenegildaGti Ostatnio komentujący
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Gajowy
Gość
Gajowy

Aaaaa… To ten torcik lesie, ten z waffelkami w kształcie swastyki, to nie były urodziny Hitlera! Wyście wtedy las sprzątali. Teraz rozumiem. Genialne.

Bielszczanin JOHNY
Gość
Bielszczanin JOHNY

Nie żebym popierał faszyzm ale powiedzcie mi jak to jest że wg. nadzwyczajnej kasty w Polsce legalna jest komunistyczna partia polski (tfu), zandberg pozuje na FB w koszulce z marksem a połowa lewaczków i zboczeńców chodzi w koszuleczkach z che guevarą. To w końcu totalitaryzmu są zakazane? Czy żyjemy w postkomunistycznym BAGNIE gdzie jeden jest zakazany a drugi legalny? Bo jak widzimy niejaki Gajowy tutaj podnieca się wyskokiem jakiś tępych dzieciaków ale o zalegalizowaniu KOMUNISTYCZNEJ PARTII POLSKI przez kolejnego śm1ecia z nadzwyczajnej kasty nawet nie wspomni. Byłeś w pzpr gajowy? P.S.Wyskok dzieciaków ze swastyką nawet nie powinien być ścigany ponieważ… Czytaj więcej »

Gajowy
Gość
Gajowy

Lewaczki są fajne, a nacjonalistki… wybacz ale tam są sami faceci . Albo się przebrały za facetów. Nie wiem, wyglądają tak samo. No nic, poszczekaj w ekran i przeżywaj dalej żydo-masońsko-komunistyczny spisek, spisek, wszędzie spisek…

Gti
Gość
Gti

Szczególnie te lewaczki są fajne z dredami do kolan,które głowę myły ostatnio 20 lat temu.

niezły tekst
Gość
niezły tekst

“Nie żebym popierał faszyzm ale…”

Karol
Gość
Karol

Nacjonalizm był i jest filarem faszyzmu, który z założenia i praktyki jest ustrojem totalnym. Wynoszenie własnego narodu ponad inne, hierarchia ras, fizyczna eksterminacja w majestacie prawa ustanowionego w państwie totalitarnym. To wszystko dzieła nazistów, którzy w oparciu o nacjonalizm zbudowali swój ustrój. Nazizm jest ustrojem totalitarnym do którego dążył nacjonalizm. Mają zresztą ten sam rdzeń: national = narodowy. Natomiast komunizm, wbrew obiegowej opinii, to nie ustrój państwowy. To jakaś tam filozofia, całkiem utopijna, która zresztą w różnych swoich nurtach zakłada nieistnienie instrumentów państwa. Fakt, niektórzy nazywają komunizmem “państwowy kapitalizm”, albo jakiś ustrój państwa, które wzięło sobie na sztandar idee socjalizmu,… Czytaj więcej »

Włodek
Gość
Włodek

Panie, nomen omen, Kałuski, kto w ogóle zwróciłby uwagę na taką gównianą pikietkę, gdyby nie Pan? Nie było lepszych tematów na dziś? Robi Pan dobrą robotę nacjololkom. Będziemy pamiętać.

Bielszczanin JOHNY
Gość
Bielszczanin JOHNY

“nacjolkom”? Jakiś problem komuszku?

Gajowy
Gość
Gajowy

Z nacjololkami tylko taki, że mało wiedzą.

Bielszczanin JOHNY
Gość
Bielszczanin JOHNY

Może ustaweczka? Pokaże ci jak dużo wiem… Możesz wziąźć całą wieś hahahahah

David
Gość
David

Wziąć się pisze, a nie tak jak napisałeś! Wstydź się!

Kwakin
Gość
Kwakin

Te bojówki powinny być spacyfikowane

Bielszczanin JOHNY
Gość
Bielszczanin JOHNY

Może ty nas spacyfikujesz? To gdzie i kiedy?

Kri_
Gość
Kri_

Oj jaki ty czysty i odważny (od odważnika). 10-ciu się zebrało i dwuznaczne hasła zaprezentowało.

Tadeusz
Gość
Tadeusz

@olaf i cienkie bolki z kroniki Bożek ma rację.Tyle lat pić i zakąszać za friko to jest racja.

ali
Gość
ali

Brawo narodowcy

Borsuk
Gość
Borsuk

Eko-marksizm zwłaszcza prawo i obowiązek wszystkich obywateli do ochrony zasobów przyrodniczych swojego kraju. To nasze lasy, łąki, wody i góry, a nie korporacji ochroniarskich z importu.

Brutus
Gość
Brutus

garstka patologicznych nazioli

Artur
Gość
Artur

Gdzie ty matole widzisz tu nazizm?

Brutus
Gość
Brutus

w zalążku

David
Gość
David

Widać, że kupa ludzi przyszła…

Bielszczanin JOHNY
Gość
Bielszczanin JOHNY

To itak znacznie więcej niż na KOdorastów, czarny protest i obrońców sędziów razem wziętych lewaczku. BRAWO ONR!

David
Gość
David

Co to jest itak, o którym piszesz… prostaczku?

Brutus
Gość
Brutus

I to nawet tak… pod kolor.

antyjanusz
Gość
antyjanusz

menelstwo na garnuszku MOPS

Lokal
Gość
Lokal

Dzieje twojej matki nikogo nie interesuja

Jerzy
Gość
Jerzy

patologia i tyle

oko proroka
Gość
oko proroka

Można chronić przyrodę i rozwijać gospodarkę. Problemem są Lasy Państwowe. Nic się nie da zrobić na ich terenie. Problemem są głupkowaci tzw ekologowie. Na pseudoochronie czegoś tam robią karierę. Np w lasach pełno jest suszu, który powinno się zbierać i przerabiać np na albo kompost. Przy braku śniegu i deszczu pożar, który wybuchnie w naszych lasach będzie miał więcej paliwa. Do atmosfery dostanie się więcej pyłu i CO2. Czy o to chodzi ?

AntyAdolf
Gość
AntyAdolf

Norymberga czeka

Bielszczanin JOHNY
Gość
Bielszczanin JOHNY

Dokładnie. KOMUCHY dotąd nie zostały osądzone – kiedy oskarżenie w Norymberdzie KOMUNISTKI gersdorf oraz KOMUNISTY rzeplinskiego?

Lena
Gość
Lena

Bardzo dobra akcja! Brawo!

Ekonacjo
Gość
Ekonacjo

I dobrze, pora na czyste środowisko bez zawłaszczania sobie go przez środowiska lewicowe. Nie każdy obrońca przyrody musi być greciarzem i neomarksistą kulturowym. Brawo nacjonaliści.

olaf
Gość
olaf

W tym kraju wszystko jest nie tak. Walczymy ze smogiem a mamy najgorsze powietrze w europie. Może to nacjonaliści mają rację a nie Bożek ?

Ronald
Gość
Ronald

Bardzo dobra inicjatywa, byłem słyszałem i w 100% popieram!

Hermenegilda
Gość
Hermenegilda

Jaki pomysł nacjonaliści mają na ekologię oprócz krytykowania “sekty ekologów” i wyliczania zaniedbań? Wydobywać więcej węgla czy kupować więcej zza granicy? Energetyka na węgiel? Akcjami sprzątania lasów i edukacją niepseudonaukową nie da się naprawić środowiska. Dostrzegają nacjonaliści smog z przeładowanych przez auta spalinowe ulic?

Ronald
Gość
Ronald

Organizujacje nacjonalistyczne sprzeciwiają się z sprowadzania węgla zza granicy! Jeżeli ma się wątpliwości jakie mają pomysły to trzeba było przyjść na pikietę, a nie teraz dopytywać o całość 😉

Hermenegilda
Gość
Hermenegilda

Czyli wydobywać więcej węgla własnego i palić nim. A może wysyłać ale nie mieć węgla własnego i nie sprowadzać. Doszły zdjęcia i nic więcej aby było bliżej całości.

Adam
Gość
Adam

“zza granicy”? Jakiejś jednej, konkretnej? XD Ortografia iście radykalno-patriotyczna, załóżcie może jakiś odłam Ortografistów Narodowo Radykalnych.

Hermenegilda
Gość
Hermenegilda

“zza granicy” niecodzienne lecz dopuszczalne jeśli chce się zrozumieć. Tak jak zza miedzy, zza węgła itp. Granic mamy kilka i można je przekraczać z różnych kierunków. “Załóżcie” odłam czy sektę? Sekta w sprawie ortografii mogłaby być mniej szkodliwa.

Poradnia językowa PWN
Gość
Poradnia językowa PWN

“Słowniki podają, że słowo granica oznacza linię graniczną, a zagranica obce kraje, co jest to dla mnie w pełni zrozumiałe. Mówi się: „Jadę za granicę”, ale „Wracam z zagranicy”. Forma „Wracam zza granicy” (zza linii granicznej) jest uważana za niepoprawną dla określenia powrotu z obcego kraju.”

Hermenegilda
Gość
Hermenegilda

Tu nie ma powrotu z obcego kraju lecz mowa o kupowaniu zza granicy czyli poza terenem kraju a nie z zagranicy czyli obcego kraju.

don
Gość
don

Aleś ty głupia/i

Hermenegilda
Gość
Hermenegilda

Dobrze umotywowana głupota dziś może być mądrością dla wielu.