Bielsko-Biała Na sygnale

Pilne! Samochód wypadł z wiaduktu. To cud, że nikt nie zginął! – ZDJĘCIA

Około godz. 9.20 samochód osobowy wypadł z wiaduktu przy ul. Warszawskiej w Bielsku-Białej i spadł na ul. Poligonową. Na miejsce wysłano wszystkie służby. 34-letni kierowca wyszedł z auta o własnych siłach, mężczyźnie nic się nie stało.

Kierujący samochodem osobowym marki fiat, poruszał się ul. Warszawską, w kierunku centrum miasta. Po zakończonym manewrze wyprzedzania utracił panowanie nad kierowanym pojazdem, który wypadł z jedni i spadł z wiaduktu na ul. Poligonową, po czym dachował. Badanie stanu trzeźwości kierowcy wykazało, iże ten jest trzeźwy. Zdarzenie zakończono postępowaniem mandatowym. Jak dowiedział się nasz portal, osobowy fiat poruszał się na dwunastoletnich oponach.

– Kierowca tego auta ma z pewnością wiele szczęścia, gdyż auto spadło na cztery koła, a później dachowało. Gdyby pojazd spadł z takim impetem na dach, to mógłby to być wypadek ze skutkiem śmiertelnym. W tym rejonie jeździ dużo aut, na szczęście auto nie spadło ani na przechodnia, ani na inny pojazd. To cud, że nikt nie zginął – podsumował ratownik uczestniczący w akcji.

Na miejscu pracowały dwa zastępy straży pożarnej z JRG2, dwa z OSP Komorowice Śląskie, zespół ratownictwa medycznego i patrole policji. Utrudnienia w ruchu trwały około półtorej godziny.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Niko
Niko
1 miesiąc temu

Szybko polaczki, szybko