Wydarzenia Bielsko-Biała

Porozmawiajmy o sercu! Spotkanie on-line z bielskimi kardiologami

– Choroby układu krążenia to nadal najczęstsza przyczyna umieralności Polaków. Jako kardiolodzy wiemy, jak ważna jest profilaktyka i zasięgnięcie w porę opinii ekspertów. Na tym polu pracujemy na co dzień, ale chcemy się też otwierać na wszystkie inne formy kontaktu z mieszkańcami – mówi dr Agnieszka Gorgoń-Komor, senator, kardiolog, specjalista chorób wewnętrznych.

Takim przykładem jest zaplanowane na jutro (29 września o 11.00) w nowej siedzibie Beskidzkiej Izby Lekarskiej konferencji powiązanej z obchodami Dnia Serca. Tego dnia będzie można porozmawiać o wszelkich istotnych sprawach dotyczących pacjentów kardiologicznych, ale i całego systemu ochrony zdrowia.

Kardiolodzy zorganizowali za pośrednictwem Facebooka spotkanie on-line, podczas którego będą odpowiadać na pytania uczestników i mieszkańców. Moderatorem rozmowy będzie senator Agnieszka Gorgoń-Komor. Może liczyć na uczestnictwo autorytetów w dziedzinach kardiologii i kardiochirurgii, w tym dra Klaudiusza Komora – prezesa Okręgowej Rady Lekarskiej, kardiologa i specjalisty chorób wewnętrznych, prof. Andrzeja Bochenka – kardiochirurga, współzałożyciela i konsultanta American Heart of Poland, dra Wojciecha Jaszczurowskiego – ordynatora oddziału kardiologicznego Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej oraz prof. Krzysztofa Milewskiego – ordynatora kardiologii Polsko-Amerykańskich Klinik Serca w Bielsku-Białej.

Wydarzenie organizują Beskidzka Izba Lekarska i Polsko-Amerykańskie Kliniki Serca.

Stronę tego wydarzenia na Facebooku można znaleźć TUTAJ.

Spotkanie będzie transmitowane na profilu facebookowym senator Agnieszki Gorgoń-Komor – TUTAJ, a ponadto na profilu Beskidzkiej Izby Lekarskiej – TUTAJ.

google_news
E-wydanie_d
Subskrybuj
Powiadom o
guest
4 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Hermenegilda
Hermenegilda
10 miesięcy temu

I leczenie on-line?

Agnieszka
Agnieszka
10 miesięcy temu
Reply to  Hermenegilda

To jest wykład, cały czas leczymy osobiście
Może należy zapytać pacjentów

Hermenegilda
Hermenegilda
10 miesięcy temu
Reply to  Agnieszka

Życzyłabym sobie aby pacjent miał dużo do powiedzenia w leczeniu. Niestety, rozczarowanie już jest przy rejestracji.

Hermenegilda
Hermenegilda
10 miesięcy temu
Reply to  Agnieszka

Czyli, proszę Agnieszki, prawdopodobnie ile się czeka po skierowaniu – aby się dostać do kardiologa, nie będzie interesowało “wykład”. I dalsze terminy wizyt kontrolnych.