Na sygnale Czechowice-Dziedzice

Potrącił pieszego i uciekł z miejsca zdarzenia!

Jedna osoba została przewieziona do szpitala wskutek potrącenia na ul. Wąskiej w Czechowicach-Dziedzicach. Sprawca wiózł poszkodowanego na masce auta ponad 100 metrów, zrzucił pieszego i uciekł.

Do zdarzenia doszło niedaleko basenu MOSiR. Kierujący najprawdopodobniej srebrnym peugeotem, poruszając się ul. Wąską w kierunku ul. Łukasiewicza, mijając się z osobowym kia, kilkanaście metrów dalej potrącił z impetem pieszego.

Wskutek potrącenia pieszy spadł na maskę auta. Kierujący pojazdem jechał z pieszym ponad 100 metrów, po czym odbił kierownicą w lewo, by pieszego zrzucić z maski auta. Gdy pieszy spadł na jezdnię, pojazd odjechał w nieustalonym kierunku.

Policjanci z drogówki sporządzili dokumentację, zabezpieczono kamerę z kamery samochodowej pojazdu kia. Dalsze czynności prowadzi policja.

google_news
Studio_projektowe_d
Subskrybuj
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Teodor
Teodor
3 lat temu

Jeszcze dziś zawiśnie samiec

Andy
Andy
3 lat temu

Panie Jamro, no a co z pieszym poza tym że do szpitala odwieziono ? No i to sformułowanie…zabezpieczono kamerę z kamery ……..

imiel
imiel
3 lat temu

O skurwensyn pewno trzeźwy jak świnia był,ale miał pecha skoro w samochodzie z którym się mijał była kamerka,kwestia czasu.