Bielsko-Biała Sport

Potrzebowali czasu. Czy w końcu się zgrali? TSP wygrało z ŁKS-em

Zdjęcie ilustracyjne. Niestety, po dzisiejszym meczu zawodnicy Podbeskidzia nie mają się z czego cieszyć. Właśnie zakończyli zmagania w Pucharze Polski.

Gole Scaleta i Marko Roginicia odwróciły losy meczu i dały Góralom zwycięstwo z ŁKS-em.

 

– Myślę, że zagraliśmy mądrze, bo wiedzieliśmy, że ŁKS u siebie jest bardzo mocnym zespołem i grają piłką. Nie przestraszyliśmy się tego, wyszliśmy na nich i to poskutkowało. Jestem bardzo szczęśliwy, że nie murowaliśmy swojej bramki, tylko graliśmy wysoko. Pomimo tego, że mieliśmy różne momenty w meczu, nie cofnęliśmy się tylko do końca graliśmy wysoko. Bardzo budujące jest to, że w końcu udało nam się uniknąć straty bramki w ostatnich minutach i dowieźliśmy wynik do końca. Od samego początku mówiliśmy, że potrzebujemy czasu. To jest chyba ten moment, kiedy możemy powiedzieć, że w końcu się zgraliśmy. Choć oczywiście to jeszcze nie jest szczyt naszych możliwości! – mówi Jakub Bieroński.

ŁKS – Podbeskidzie Bielsko-Biała 1:2 (1:1)

Bramki: 22’ Janczukowicz – 44’ Scalet, 68’ Roginić

żółte kartki: Wolski – Mikołajewski, Merebashvili, Roginić, Scalet, Bonifacio

ŁKS: Kozioł – Wolski (78’ Gryszkiewicz), Sobociński, Marciniak, Klimczak, Rozwandowicz (46’ Koprowski), Pirulo (20’ Ricardinho), Rygaard, Trąbka, Kelechukwu, Janczukowicz (61’ Dominguez)

Podbeskidzie: Polaček – Gach (62’ Roginić), Gutowski, Rodriguez (86’ Wypych), Kowalski-Haberek, Mikołajewski, Bieroński, Roman (62’ Bonifacio), Scalet, Merebashvili (75’ Polkowski), Biliński (87’ Milašius)

 

Glos_praca
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments