Porady i inspiracje Bielsko-Biała Cieszyn Czechowice-Dziedzice Żywiec Sucha Beskidzka Wadowice Oświęcim

Prezent dla mężczyzny w budżecie powyżej 100 zł

Chcesz znaleźć prezent na nadchodzący dzień ojca? A może zamierzasz zaskoczyć swojego ukochanego i pokazać mu, jak jest dla Ciebie ważny, obdarowując go bez żadnej szczególnej okazji? Zobacz, jakie ciekawe prezenty dla mężczyzn możesz znaleźć w budżecie ponad 100 zł.

Wyposażenie dla majsterkowicza

Jeżeli wiesz, że Twój partner, ojciec lub inna osoba, którą chcesz obdarować, spędza dużo czasu na majsterkowaniu lub w garażu przy samochodzie, warto dopasować prezent do jego zainteresowań. Odpowiednie wyposażenie znajdziesz w sklepie Podaruje – https://podaruje.com/. Przydatnym gadżetem z pewnością okaże się lampa robocza. Obrotowy mechanizm konstrukcji pozwala na jej ustawienie w dowolny sposób, a także zawieszenie na suficie czy trzymanie w dłoni. Daje to możliwość efektywnego oświetlenia miejsca pracy. W ogrodzie, garażu, składziku czy na działce funkcjonalnym wyposażeniem będzie lampa owadobójcza. Wykazuje się skutecznością w walce z komarami, muchami, ćmami, czy osami. Dzięki temu nic nie będzie rozpraszać majsterkowicza podczas pracy. To popularny wybór z okazji zbliżającego się dnia ojca – https://podaruje.com/prezent-na-dzien-ojca.

Zadbaj o zdrowie solenizanta

Niezależnie od tego, czy szukasz prezentu na dzień chłopaka (https://podaruje.com/prezent-na-dzien-chlopaka), czy też z innej okazji, dobrze pomyśleć o zdrowiu obdarowywanego. W ofercie sklepu Podaruje znajdziesz m.in. szczoteczkę soniczną do zębów z wyświetlaczem LED oraz zestawem nasadek. To wyposażenie, dzięki któremu mycie zębów stanie się łatwiejsze, a uśmiech solenizanta bielszy. Nietypowym, ale równie praktycznym pomysłem jest pistolet do masażu mięśni. Wymienne końcówki dostosowane są do różnych partii ciała. Konstrukcja urządzenia pozwala nawet na samodzielny masaż poszczególnych mięśni, co przyniesie ulgę i rozluźni po ciężkim dniu. Ciekawym pomysłem może być też kołdra obciążeniowa. Jest to produkt poprawiający jakość snu i wyciszający, polecany dla osób przepracowanych, a także zmagających się z bezsennością czy depresją.

Elektronika dla każdego!

Niezmiennie modnymi upominkami dla mężczyzn są wszelkiego rodzaju gadżety elektroniczne. Już w budżecie niewiele ponad 100 zł możesz znaleźć elegancki smartwatch. Po połączeniu z telefonem można odbierać telefonu i odczytywać wiadomości czy powiadomienia z różnych aplikacji. Może też przyczynić się do poprawy kondycji i zdrowia użytkownika, ponieważ ma takie funkcje, jak monitoring snu oraz pracy serca. Jeśli solenizant jest kierowcą, możesz pokusić się o zakup wyposażenia samochodowego. Funkcjonalnym upominkiem będzie zestaw słuchawkowy lub kamera, które mogą nawet uchronić przed wypadkiem lub innym niespodziewanym zdarzeniem na drodze.

google_news