Wydarzenia Bielsko-Biała

Puchar Reksia wrócił na Dębowiec. Ponad 200 dzieciaków na trasie! ZDJĘCIA

Po przerwie, spowodowanej w poprzednich latach brakiem śniegu, Puchar Reksia powrócił na stok Dębowca dając niezapomniane przeżycia prawie czterystu młodym narciarzom. Za nami już 11. edycja tej prestiżowej imprezy.

Poziom umiejętności narciarskich zawodników był bardzo zróżnicowany. Startowały zarówno osoby zrzeszone w klubach sportowych, jak i najmłodsi stawiający dopiero pierwsze kroki na nartach. W tegorocznej edycji po raz pierwszy wystartować mogły dzieci z rocznika 2019. Jako pierwszy trasę sprawdził wiceprezydent Piotr Kucia. Puchar tradycyjnie rozpoczął się od zjazdu na nartach w wykonaniu psa Reksia.

Po nich po stoku pomknęli pierwsi zawodnicy. Nie osiągnięty wynik był jednak najważniejszy, ale czas spędzony aktywnie i z uśmiechem. Na zwycięzców w poszczególnych kategoriach czekały atrakcyjne nagrody.

Następny narciarski Puchar Reksia odbędzie się za rok. Wcześniej, bo już 4 czerwca odbędzie się w Bielsku-Białej rowerowa edycja zawodów pod patronatem sympatycznego psa z charakterystyczną łatką.

Zdjęcia: Piotr Bieniecki

google_news
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Konrad
Konrad
1 rok temu

Co stało posłowi Koperskiemu? Przyjął 3 i problemy z sercem, nic nie piszecie na ten temat