Wydarzenia Bielsko-Biała Cieszyn Czechowice-Dziedzice Żywiec Sucha Beskidzka Wadowice Oświęcim

Rower za 1 zł w pociągach PKP Intercity

Fot. PKP Intercity

Spółka PKP Intercity przygotowała specjalną ofertę „Rower za złotówkę z PKP Intercity”. Będzie z niej można skorzystać w pociągach tej spółki od 16 do 22 września.

Jak informuje przewoźnik w swoim komunikacie w ten sposób spółka po raz kolejny włącza się w działania w ramach Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu. Rower za opłatą 1 zł można będzie przewieźć we wszystkich dostosowanych do tego pociągach typu TLK, IC, EIC lub EIP (czyli pendolino).

Cena jest stała, więc symboliczną złotówkę rowerzyści zapłacą niezależnie od długości trasy, którą pokonają pociągiem. Bilety będą ważne jedynie na przewóz roweru w pociągu, na który zostaną wydane. Należy także pamiętać, że liczba miejsc na przewóz jednośladów w danym składzie jest ograniczona – informuje spółka PKP Intercity.

5
Skomentuj

avatar
3 Komentarzy
2 Odpowiedzi
0 Śledzących
 
Najwięcej odpowiedzi
Najgorętsze komentarze
5 Komentarzy
MRomanPiotrekAśkaJacek Ostatnio komentujący
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Piotrek
Gość
Piotrek

W pociag powinno się nie płacić za rower bo mało miejsc jest na rowery albo powinno się płacić symboliczną 1 zł za rower

Roman
Gość
Roman

Rowerem sie jezdzi a nie go wozi!

M
Gość
M

A ubrania się nosi, a nie wozi pociągiem w walizkach.

Aśka
Gość
Aśka

Ale mi to promocja .na cały pociąg są tylko 4 lub 6 miejsc na rowery.Więcej
osob nie wpuszczaja z rowerami.

Jacek
Gość
Jacek

Niech najpierw podłącza pasażerom gniazdka do ładowania telefonów.Ic z Lublina do Kołobrzegu “Kochanowski” przyjeżdżając do W-wy Wschodniej był tak zasyfiały w WC że oddychać trudno było i to nie rzadko.”Galczylczynski” podobnie.Wstyd że używają nazw tych pisarzy…