Cieszyn Na sygnale

Rozrabiają w centrum Cieszyna

Fot. SM w Cieszynie

Strażnicy miejscy w Cieszynie niemal każdego dnia interweniują w sprawie osób bezdomnych, które pod wpływem alkoholu zaczepiają ludzi w centrum miasta.

I tak początkiem sierpnia pijani siedzieli na ławkach w rejonie Alei Piastowskich. 10 sierpnia mundurowi interweniowali, gdyż na jezdni ul. Bobreckiej leżała osoba bezdomna. Strażnicy zabrali pijanego mężczyznę do izby wytrzeźwień w Bielsku-Białej. Dwa dni później patrol zajmował się sprawą osób bezdomnych, które zaczepiały przechodniów przy ul. Przykopa. 13 sierpnia strażnicy zostali wezwani do osoby bezdomnej, która spała na ławce przy ul. Zamkowej i dodatkowo załatwiała tam potrzeby fizjologiczne. Wczoraj z kolei funkcjonariusze interweniowali wobec osoby bezdomnej, która w stanie nietrzeźwym leżała na ławce na Rynku. Mężczyzna po wytrzeźwieniu zostanie pociągnięty do odpowiedzialności karnej za dopuszczenie się nieobyczajnego wybryku. Warto dodać, że działo się to w czasie, gdy na Rynku odbywał się koncert.

14
Skomentuj

avatar
6 Komentarzy
8 Odpowiedzi
0 Śledzących
 
Najwięcej odpowiedzi
Najgorętsze komentarze
14 Komentarzy
IgnacyMateuszAndrzejLalalMemento mori Ostatnio komentujący
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Ignacy
Gość
Ignacy

Tak to jest na osadzie

Andrzej
Gość
Andrzej

Trzeba mocnych argumentów dla tych młodych niepracujacych panów którzy wszędzie i zawsze prawie wyludzaja kasy. Dla mnie argument to jest dać im przymusowej pracy pod nadzorem straży lub policji. Żeby normalni przechodnie nie mieli możliwości bez zaczepiania przejść przez miasto albo nie mogli usiąść na rynku. Gdzie straż miejska która tylko szuka samochodów źle zaparkowanych a na oczach ich koledzy ze szkoły zaczepiaja

Memento mori
Gość
Memento mori

Kloszardzi opanowali centrum: Kochanowskiego, Garncarska, Górny Rynek-lewiatan,Rynek tam rządzi Czesio z Kaczyc, Głęboka i ul przylegające do centrum 😱 Straży miejskiej to nie interesuje, ważne są mandaty za źle zaparkowane auta! To jest chore 🤒🤕!!!

Mieczysław
Gość
Mieczysław

Strefa relaksu 😂 😂 😂 😂 😂

Lalal
Gość
Lalal

Czesio jest z Kończyc

frs
Gość
frs

Spanie na ławce to nieobyczajny wybryk?

Memento mori
Gość
Memento mori

Tak w stanie nietrzeźwym!🤒

Jan
Gość
Jan

Tak 140kw mandat od 50 do 500

Andrzej
Gość
Andrzej

Ktoś musiał napisać artykuł na ten temat aby władze miasta wzięły się za to

Memento mori
Gość
Memento mori

Udają że nie ma problemu,z pokoju w Ratuszu nie widać 🙈 a dupy nie ruszą z urzędu ☹️

Marcdelina
Gość
Marcdelina

Artykuł napisała osoba zatrudniona w straży miejskiej. I został on przeredagowany przez panią redaktor z Beskidzkiej 24. A strażnicy każdego dnia zajmują się osobami bezdomnymi więc takie gadanie, że nic nie robią jest bardzo krzywdzące dla osób tam zatrudnionych. Jak chcesz wiedzieć jaka to fajna praca to idź i zatrudnij się, akurat są 3 miejsca wolne.

Memento mori
Gość
Memento mori

Marcdelina-😂 jestem na emeryturze więc odpada😜

Mateusz
Gość
Mateusz

Może by tam ktoś poszedł, jednak za mała płaca za zakres obowiązków.

Hurdur
Gość
Hurdur

Ludzkość uratowana!