Wydarzenia Bielsko-Biała

Rudzica: Ciało młodego mężczyzny w zagajniku na tyłach posesji. Obok znaleziono broń

Fot. Michał Cichy

Wczoraj (20 lutego) w godzinach wieczornych doszło do makabrycznego odkrycia w Rudzicy.

Jak informuje starszy sierżant Sławomir Kocur, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej, przy ulicy Grabówka w Rudzicy odnaleziono ciało 24-letniego mężczyzny. – Trwają ustalenia tego zdarzenia pod nadzorem prokuratora. Tyle na obecną chwilę możemy powiedzieć – mówi nam Sławomir Kocur.

Działania na miejscu zdarzenia prowadzone były od północy do wczesnych godzin porannych, brała w nich udział policja i dyżurny prokurator z Prokuratury Rejonowej Bielsko-Biała Północ. Jak ustalił portal, ciało młodego mężczyzny leżało w zagajniku na tyłach posesji, w której mieszkał 24-latek. Według nieoficjalnych informacji mężczyzna miał mieć ranę postrzałową głowy.

– Na ten moment nie ma jednoznacznej przyczyny zgonu, w toku oględzin nie udało nam się potwierdzić ran postrzałowych – mówi Łukasz Zachura, prokurator rejonowy w Prokuraturze Rejonowej Bielsko-Biała Północ.

Śledczy na miejscu zdarzenia ujawnili broń, która najpewniej należała do mężczyzny, a także list pożegnalny. Postępowanie prowadzone będzie w kierunku doprowadzenia lub pomocy w samobójstwie.

bak, ps

google_news
8 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
co się dzieje
co się dzieje
2 miesięcy temu

Niejasne, mając broń odebrał sobie życie siekierą, której nie znaleziono? Dobrze, że list pożegnalny znaleziono współwinny samobójstwa.

Tobi
Tobi
2 miesięcy temu
Reply to  co się dzieje

Coo? Przeczytaj sobie sam co napisales

nie dla Tobi
nie dla Tobi
2 miesięcy temu
Reply to  Tobi

przed puszczeniem komentarza czytam, trzeba umieć czytać ynteligentnie.

Tobi
Tobi
2 miesięcy temu
Reply to  nie dla Tobi

Baranka w ścianę polecam

nie Tobi
nie Tobi
2 miesięcy temu
Reply to  Tobi

nic podobnego, dla Ciebie za mądre

Matt
Matt
2 miesięcy temu
Reply to  nie Tobi

Lubię typów twojego pokroju. Nie opanowaleś ojczystego języka w stopniu komunikatywnym, masz problem z logiką wypowiedzi, ale to ten który ci to powie jest mało inteligentny, bo przecież twój burdel w głowie jest tylko dla ludzi inteligentnych, a ty za takiego się najwyraźniej uważasz. Nie zrozum mnie źle, żyj sobie w tym micie, nie mam nic do tego, po prostu rzeczywistość cię zweryfikowała więc sorry, not sorry ziom.

nic lepszego nie wyoślę
nic lepszego nie wyoślę
2 miesięcy temu
Reply to  Matt

Nadmiarowa ocena, wyoślam. Komentarz był satyrą na komunikat. Bo co z niego jest wiadomo? Znaleziono martwego młodego człowieka i pistolet obok ale nie znaleziono rany postrzałowej, znaleziono list i uznano, że to samobójstwo. Samobójcy w liście opisują dlaczego targnęli się na życie a więc powód samobójstwa. Znaleziony pistolet bez rany postrzałowej to tak jakby znaleziono siekierę bez rany od siekiery. Czyli denat zabił się pistoletem tak samo jak siekierą. A tak naprawdę śledztwo trwa i nie wiadomo jeszcze czy to samobójstwo. Jeśli mnie nazywasz typem i że mam burdel w głowie, muszę zrozumieć źle. A rozumiem tak, że atakujesz mnie… Czytaj więcej »

nic lepszego nie wyoślę
nic lepszego nie wyoślę
2 miesięcy temu
Reply to  Matt

Wycofuję poniższe wyoślenie, przeczytałem w innym miejscu komentarz od “Matt” w którym zarzuca komentującemu, że jest ograniczony poznawczo (57 minusów).