Rycerze padli pod Jaworowym. Oceláři wygrywają 5:0

Hokeiści Oceláři Trzyniec odnieśli w WERK Arenie szóste zwycięstwo z rzędu. W zaległym meczu 10. kolejki Tipsport Extraligi, który rozegrano 31 stycznia, czerwono-biali rozbili Rytíři Kladno 5:0.

Wynik środowej rywalizacji gospodarze otworzyli szybko, bo już w 5. minucie gry. Ładną kombinację w wykonaniu pierwszego ataku “Stalowników” sfinalizował strzałem pod poprzeczkę Andrej Nestrašil. W drugiej tercji mistrzowie Czech dołożyli kolejne dwa trafienia. W 24. minucie krążek do siatki posłał Jakub Jeřábek a 2 minuty później swojego pierwszego gola w Extralidze zdobył Petr Sikora. Nieskutecznych tego dnia rywali miejscowi dobili w ostatniej części spotkania. W 44. minucie między słupki trafił Daniel Voženílek a w 48. rezultat meczu ustalił Adam Polášek.