Porady i inspiracje

Sale biznesowe i konferencyjne – zdecydowanie nie do przebicia przez wideokonferencje

W obecnych czasach pandemii i  zmieniających się restrykcji sanitarnych wiele przedsiębiorstw wdrożyło zdalne szkolenia czy zebrania biznesowe prze komunikatory internetowe. Jednak tradycyjne formy spotkań są niezbędne dla dynamicznego rozwoju firmy, a zwłaszcza przy zdobywaniu nowych kontrahentów.  Sale biznesowe są szczególnym miejscem relacji interpersonalnych, w wyjątkowej atmosferze i przy zachowaniu naprawdę wysokich norm sanitarnych. Tu profesjonaliści staną się jeszcze bardziej profesjonalni. 

 

  1. Wideokonferencja a spotkanie firmowe 
  2. Sale biznesowe –  otoczenie sprzyjające inspiracji 
  3. Sale konferencyjne – nie tylko miejsce szkolenia 
 Wideokonferencja a spotkanie firmowe 

 Pierwsze wydaje się być bardzo ekonomicznym rozwiązaniem. Ale nie do końca tak jest. Żeby wideokonferencja była na naprawdę wysokim poziomie odbioru  dźwięki i obrazu, trzeba zainwestować w dobry sprzęt nagłośnieniowy, mikrofony i kamery.  Natomiast sale konferencyjne są specjalnie przygotowane do różnego rodzaju prezentacji, dysponują profesjonalnym sprzętem elektronicznym, doskonałym oświetleniem, umożliwiając pełne skupienie i odbiór programu dla wszystkich uczestników. Poza tym nie wszyscy specjaliści pracują przez komunikatory, no i większość umiejętności nie da się posiąść bez kontaktów interpersonalnych. 

 Sale biznesowe – otoczenie sprzyjające inspiracji 

 Profesjonalne wyposażenie zapleczy szkoleniowych to tylko jeden z wielu atutów tego typu obiektów. Już sama zmiana miejsca wyrywa pracowników z rutyny szarego, firmowego czy domowego otoczenia, codziennych spraw i obowiązków. Tak naprawdę najlepsze pomysły same wpadają do głowy , musisz mieć tylko otwarty umysł. Pospaceruj, ciesz się otoczeniem, spróbuj czegoś nowego, zrelaksuj się. Sale biznesowe są też idealnym miejscem na restart, wyciszenie i co bardzo istotne, posiadają bogatą ofertę rekreacyjną, sprawdź na https://www.salebiznesowe.pl/. 

 Sale konferencyjne – nie tylko miejsce szkolenia 

 No właśnie, wideokonferencja się kończy, klikasz „ leave” i na tym koniec. Na wyjeździe biznesowym dopiero zaczyna się tylko od Ciebie zależy co.  Jest to wyjątkowy czas na poznanie nowych, fascynujących ludzi. Pokazanie swojej firmy, czy siebie z innej strony. To też lepszy wgląd w swoje wnętrze, bo tylko w byciu z innym człowiekiem w pełni definiujemy siebieWymiana poglądów i emocji z drugą osobą jest bezcenna. Odblokuj się, daj się ponieść ludziom, emocjom i miejscu, a sukces sam Cię znajdzie. 

E-wydanie_d
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Jan Wszechwiedzący
Jan Wszechwiedzący
25 dni temu

Bardzo dobry tekst! Konkretnie i na temat!