Bielsko-Biała Na sygnale Czechowice-Dziedzice Wadowice Oświęcim

Sięgał po narkotyki. Prawdopodobnie także kradł. Czy rozpoznajecie te przedmioty?

Fot. KPP w Oświęcimiu

Policjanci z oświęcimskiej komendy “rozliczają” z popełnionych przestępstw 17–letniego mieszkańca Oświęcimia. Nastolatek jest podejrzany o posiadanie środków odurzających. Oprócz narkotyków w mieszkaniu nastolatka znaleziono również przedmioty, której najprawdopodobniej pochodzą z kradzieży.

Policjanci Wydziału Kryminalnego oświęcimskiej komendy ustalili, że 17–letni mieszkaniec Oświęcimia może posiadać narkotyki. Aby zweryfikować te “rewelacje” wczoraj rano zapukali do drzwi mieszkania, w którym przebywał nastolatek. Podczas  przeszukania znaleźli dwa woreczki strunowe. W jednym była amfetamina, natomiast drugi zawierał  marihuanę. W mieszkaniu natrafiono także na wagę elektroniczną.

Podczas nalotu funkcjonariusze dostrzegli, że w mieszkaniu znajdują się również łomy, nożyce do cięcia metalu, kilka zegarków, miedzioryt przedstawiający bitwę pod Grunwaldem, rycina przedstawiająca Husarza, metalowa kasetka, młotowiertarka oraz skrzynka narzędziowa z odręcznym napisem „Szczepan”.   Podejrzewając, że część przedmiotów mogła służyć do dokonywania włamań, a część mogła pochodzić z kradzieży, których właściciele do tej pory nie zgłosili, funkcjonariusze zabezpieczyli je i aktualnie weryfikują źródło ich pochodzenia.

Osoby, które na zdjęciach rozpoznają swoją własność, proszone są o kontakt z funkcjonariuszami  z Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu (tel. 33 847-52-80).

Skomentuj

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o