Wydarzenia Żywiec

Skąd strażacy z OSP Ślemień biorą wodę?

Fot. OSP Ślemień

Niemałe zamieszanie wywołał apel spółki Zakład Usług Komunalnych w Ślemieniu o oszczędzanie wody. Wiele osób zaczęło mieć uwagi do… strażaków z OSP Ślemień.

Spółka ZUK Ślemień zaapelowała do mieszkańców o ograniczenie poboru wody o czym pisaliśmy – TUTAJ.

Jak się okazuje część mieszkańców ma uwagi do OSP Ślemień twierdząc, że pobierają oni wodę z wodociągu i przyczyniają się do problemu.

W związku z licznymi telefonami i zapytaniami, informujemy że OSP Ślemień nie pobiera od dłuższego czasu wody z sieci wodociągowej. Jesteśmy świadomi problemu spowodowanego brakiem wody w naszej gminie. Przecież też jesteśmy jej mieszkańcami. Wszystkie zlecenia od Urzędu Gminy Ślemień realizujemy wodą pobraną z rzeki Łękawka – poinformowali strażacy dementując wszelkie pogłoski, przypuszczenia i spekulacje.

Fot. OSP Ślemień

google_news
5 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Piotr z tela
Piotr z tela
1 rok temu

Mnie szlak trafia jak widzę że u mnie straż non stop nabiera wodę z hydrantu a rzekę mają 700 m jest zastaw ludzie są kąpią tam już naprawdę mało kto myśli a gminy płacą za baranów z naszych podatków zaraz będą ryczeć że beczki musza być czyste na wypadek brak wody to wystarczą na gminie 2-3 co na to panowie wójtowie święte krowy nie wolno ruszać bo to sa głosy na wybory ja piszę z rejonu bielskiego.

Marta
Marta
1 rok temu
Reply to  Piotr z tela

A widziałeś żeby teraz w straży a szczególnie w OSP ktoś myślał kto tam należy

Marek
Marek
1 rok temu
Reply to  Marta

3-4 sort z wioski dlatego z nimi tak manipulują a oni nie kumają a w związku pawlaka i na dole kariery robią śmiech

Miastowy
Miastowy
1 rok temu
Reply to  Piotr z tela

Ta woda się sama nabierze? Czy trzeba tam pojechać i załączyć pompy spalinowe? Jak myślisz? Skoro sam jesteś tak mądry wieśniaku to zapisz się do OSP… Ja nie wiem jak to funkcjonuje bo z miasta jestem ale wiem jedno… Ze np jak jadę 60kmh po waszych zadupiach to każdy k****n mnie wyprzedza klepiąc się w swój durny łeb… I to jest dziwne …

na rzecz społeczeństwa
na rzecz społeczeństwa
1 rok temu

W takim przypadku mogliby strażacy podzielić się wodą z mieszkańcami i napełniać baseny przydomowe w tak wielkie upały.