Cieszyn Na sygnale

Skoczów: Nagi biegacz na “wiślance”

Fot. KPP w Cieszynie

Nietypowa akcja policji w Skoczowie. Wczoraj późnym wieczorem mundurowi zostali powiadomieni o tym, że drogą DK81, popularnie zwaną “wiślanką”, biegnie nagi mężczyzna. Mogło dojść do tragedii…

– Mężczyzna w wieku około 25 lat swoim zachowaniem stwarzał zagrożenie nie tylko dla siebie, ale dla innych uczestników ruchu drogowego. Dzięki właściwej i szybkiej reakcji zgłaszającego, który informacje o zdarzeniu przekazał dyżurnemu, policjanci mogli szybko, a co najważniejsze skutecznie zareagować. Mężczyzna został zatrzymany – mówi Krzysztof Pawlik, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Cieszynie.

W związku z tym, iż najprawdopodobniej znajdował się pod silnym wpływem środków odurzających, został przekazany medykom.

google_news
8 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Adam
Adam
6 miesięcy temu

Biedronia kumpelek ?

Karol Wojtyła
Karol Wojtyła
6 miesięcy temu

Też tak biegałem nocą po Watykanie, hehehehehe

Kto Nie Wierzy Wkrótce Uwierzy
Kto Nie Wierzy Wkrótce Uwierzy
6 miesięcy temu
Reply to  Karol Wojtyła

Ty który tak skandalicznie obsmiewasz świętego zsyłam na ciebie wiele nieszczesc i minac one moga Ciebie tylko wtedy kiedy się nawrocisz.

Adrian
Adrian
6 miesięcy temu

Zsyłając na kogoś nieszczęście skazujesz się na podwójne nieszczęście. A z Wojtyły był taki Święty jak ze mnie kosmonauta 😀😆

Antykler
Antykler
6 miesięcy temu
Reply to  Adrian

Dokładnie. Ten bydlak lubił popi€rdalać na golasa po Watykanie. Szczególnie w katakumbach. Przyłapałem go tam na szczaniu na truchła gołębi. O mało się nie porzygałem. Niestety sporo za to zapłaciłem. Jan Paweł II pół minuty później mnie zgwałcił. Miałem 12 lat. Później Wojtyła zamienił się w uskrzydlonego demona i odleciał w stronę zachodzącego słońca.

Romb
Romb
6 miesięcy temu
Reply to  Antykler

Potrzebujesz psychiatry na CITO!!

Last edited 6 miesięcy temu by Romb
rafael
rafael
6 miesięcy temu
Reply to  Antykler

Mysląc że jesteś anoniwowy w internecie ogromnie się pomyliłeś a tworząc powyzszy komentarz twoj mały mozg nie przetworzył ze podchodzi to pod paragraf 216 kk i obyś był osobą majetną poniewaz grzywny bedą srogie komentarz został zabezpieczony i przekazany organą scigania życzę udanej zabawy ….

Romb
Romb
6 miesięcy temu

Buhaha. Świętojebliwego chyba