Bielsko-Biała Przygarnij mnie

Spokojna Daisy

Fot. Beata Stekla

Kiedy wchodzi się do Miejskiego Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Bielsku-Białej mieszkające tam pieski wprost wyłażą ze skóry, aby zwrócić na siebie uwagę: skaczą, szczekają, biegają i merdają ogonami. Tymczasem Daisy zachowywała się zupełnie inaczej. Psina leżała spokojnie w kącie swojego boksu i z godnością spoglądała na świat.

Kiedy zapytaliśmy o nią pracowników schroniska okazało się, że zachowanie suczki po części wynika z jej wieku – ma już 13 lat, a to dla psa wiek bardzo zaawansowany. Daisy trafiła do przytuliska, gdyż jej dotychczasowy właściciel zmienił miejsce zamieszkania i nie mógł zabrać jej ze sobą. – To idealny psiak dla osoby starszej. Będzie niezastąpioną towarzyszką podczas jesiennych spacerów – usłyszeliśmy od jej obecnych opiekunów.

Schronisko zaprasza chętnych do przygarnięcia któregoś ze swoich podopiecznych – nie tylko psy ale też koty – od poniedziałku do piątku między 11.00 a 16.00 (w czwartki wyjątkowo między 11.00 a 17.00), a w soboty od 11.00 do 14.00. Adres: ulica Reksia 48, telefon: 33/814-18-18, e-mail: [email protected], strona internetowa, Facebook.

google_news
Studio_projektowe_d
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Kajtek
Kajtek
3 lat temu

To mieszaniec amstafa.