Wydarzenia Bielsko-Biała

Spotkanie dla wybrańców

Foto: Kuba Jarosz

Nie było łatwo dostać się na spotkanie z Jarosławem Kaczyńskim. Najpierw trzeba było się wpisać na specjalną listę, a później przejść przez ochroniarskie sito.

Ilość miejsc na spotkanie z prezesem PiS, Jarosławem Kaczyńskim, była ograniczona. Na listę mogło się wpisać zaledwie 250 osób, tyle ile pomieścić mogła aula bielskiego ATH, do której szef PiS przyjechał w sobotę 5 października z godzinnym opóźnieniem. Ci, którzy wytrwali mogli usłyszeć z ust prezesa, że tylko PiS jest gwarancją demokracji w Polsce i jeśli ta partia wygra nadchodzące wybory, to w efekcie, za 21 lat, dogonimy poziom życia naszych zachodnich sąsiadów, Niemiec.

– Ale może to być szybciej, to nie są zapowiedzi z sufitu wzięte – przekonywał Jarosław Kaczyński, którego wystąpienie skupiło się głównie na krytyce opozycji.

– To opozycja trójgłowa – ironizował szef PiS, ku zadowoleniu zebranych. – Rządzenie, to nie haratanie w gałę, oni nie nadają się do tego.

W wystąpieniu prezesa nie zabrakło też nawiązania do obyczajowości i kultury.

Próbuje się nam wmówić, że jest coś jeszcze oprócz kobiety i mężczyzny – tłumaczył Jarosław Kaczyński. – A tymczasem nawet na poziomie komórki widoczna jest różnica między płciami. Taka rewolucja, która się obecnie odbywa, to podcinanie podstaw rodziny.

Prezes PiS przypomniał też obecnym na sali (w sporej części działaczom i aktywistom PiS), że wyborów nie wygrywa się w sondażach.

To przy urnach wszystko się rozstrzyga, więc nasza praca kończy się dopiero w piątek o północy – podkreślał.

 

53
Skomentuj

avatar
21 Komentarzy
32 Odpowiedzi
0 Śledzących
 
Najwięcej odpowiedzi
Najgorętsze komentarze
53 Komentarzy
JerzypodsądekTadeusz13 tego pisiory w kanał.13 głosujemy na PiS Ostatnio komentujący
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Tadeusz
Gość
Tadeusz

To prawda takich kadr jak Donos,Polmos i Bigos,załoga żydowskiej gazety dla Polaków czy inne męty z neumanem na czele.O chyżym ruju nie wspominając.Takich kadr nie znajdziesz.A mędrcy ci oni tacy jak czterech największych Erazm z Rotterdamu,Tales z Miletu,Sedes z Bakelitu i Pawlus z NOT-u.

podsądek
Gość
podsądek

Tak,tak,takich kadr jak towarzysze z PiS-u nie ma nikt. Za PO w 2015 roku staliśmy nad przepaścią, ale dzięki towarzyszom z PiSu zrobiliśmy wielki krok naprzód !!

13 głosujemy na PiS
Gość
13 głosujemy na PiS

W Bielsko-Białej tłumy w Żywcu jak był Morawicki też tłumy. Jeszcze nikt nigdy takich tłumów nie przyciągnął z polityków 🙂 !!!

13 tego pisiory w kanał.
Gość
13 tego pisiory w kanał.

“A co po czyjej wielkości, jak nie ma w głowie mądrości. ” stare polskie przysłowie podobnie jak prawo Kopernika,że gorszy pieniądz wypiera lepszy. Ludzie się gromadzą jak zawsze na wyprzedażach. To się równie odnosi do nich ,jak i do ciebie.

07 się nie głosi
Gość
07 się nie głosi

Pisiarska prokuratura nic nie znalazła ? Niekompetentna jakaś,jak sam kurdupel. Oj Tadeusz,Tadeusz nie macie kadr,same plewy,co widać wyraźnie po tobie.

Tadeusz
Gość
Tadeusz

Zapora została wybudowana w 2013 roku. Wówczas inwestorem był tam nieistniejący już Zarząd Melioracji i Urządzeń Wodnych w Katowicach. Instytucję nadzorował również nie kto inny, jak Stanisław Gawłowski, który w tamtym czasie był sekretarzem stanu w Ministerstwie Środowiska Odpowiedzialnym m.in. za gospodarkę wodną

Termin rozpoczęcia prac rozbiórkowych zbiornika wodnego na potoku Wilkówka w Wilkowicach (Śląskie) został przesunięty na 1 grudnia .

Sprawą zbiornika zajmowała się Prokuratura Okręgowa w Bielsku-Białej. Jej rzecznik, prokurator Agnieszka Michulec poinformowała, że postępowanie zostało umorzone pod koniec września.

A tak poza tym to wszyscy zdrowi i 07 głosi,że piniondze som.

07 się nie głosi
Gość
07 się nie głosi

Wielkie brawa dla neokomunisty,a w zasadzie nebolszewika @Tadeusza !!. Wielkie brawa,tylko tak dalej towarzyszu,idźcie drogą Rumunii z 1989 roku. Koniec będzie taki sam.

Tadeusz
Gość
Tadeusz

Większość wypowiedzi tutaj jest na agresywnie niskim poziomie.Są skrajnie niekompetentne i świadczą o nieodpowiedzialnej bezmyślności a wręcz głupocie. Przekłada się to bezpośrednio na wyniki sondaży wyborczych.I tego się trzymmy.

podsądek
Gość
podsądek

Trzymajcie się trzymajcie,wygląda to tak jak by pijany trzymał się płota.

Tadeusz
Gość
Tadeusz

Neo-komunizm jest zorganizowaną grupą przestępczą, złożoną z ludzi interesu, świadomie i celowo realizujących plan zniszczenia systemów etycznych i społeczno-politycznych w państwach, aż do wrogiego przejęcia władzy politycznej, w stopniu umożliwiającym trwałą degenerację prawa państwowego, w sposób zapewniający tej grupie przejęcie kontroli nad gospodarką, w celu długotrwałej pasożytniczej eksploatacji zasobów materialnych i ludzkich przejmowanych państw, pod ochroną prawa państwowego i międzynarodowego. (-) Ten cel zorganizowana grupa przestępcza realizuje wszelkimi dostępnymi środkami.

Źródło: https://niepoprawni.pl/blog/michael-abakus/neokomunizm-po-co-mafii-wladza-nad-polska

donos do Brukseli
Gość
donos do Brukseli

Na naszym polskim gruncie do historii przeszła wypowiedź premier Ewy Kopacz z 2015 r., która –zapewne nie zdając sobie sprawy ze znaczenia własnych słów – oficjalnie ogłosiła, że Platforma zatrudni na potrzeby kampanii wyborczej „50 hejterów”. Całkiem niedawno natomiast światło dzienne ujrzała afera „Brejza-gate” – czyli organizowanie przez magistrat w Inowrocławiu pod nadzorem posła Krzysztofa Brejzy oraz jego ojca, prezydenta Inowrocławia Ryszarda Brejzy płatnego hejtu wymierzonego w przeciwników PO.

Sławomir N
Gość
Sławomir N

Ktokolwiek tutaj napisze coś niewygodnego, nie po linii opozycji to zaraz ma odzew z pokazem mowy miłości POKO.
Ten gość zez to chyba płatny troll POKO ? Takiej propagandy, pustosłowia i bredni bez faktów tylko powtarzanie wyuczonego: PiS, bo PiS , przez PiS, gdyby nie PiS to by to …. Ludzie

zez
Gość
zez

Jesteś “w mylnym błędzie”,gdyż chciałem zauważyć ,że farmy płatnych trolli zostały wyhodowane w PiSie,co wielokrotnie udowodniono /niejaki Szefernaker nagrodzony posadą viceministra/. Nawet zalęgły się w Ministerstwie za przeproszeniem Sprawiedliwości. Piszę,bo nie przyjmuję do wiadomości kabotyństwa pisiarskiej menażerii,z jej kłamstwami,niewyjaśnionymi aferami niszczącymi i ośmieszającymi państwo.Nie mam nic wspólnego z PO-KO ,którzy również mają wiele za uszami,ale to do czego dopuściły się rządy pisiarstwa to przechodzi ludzkie pojecie.Nie przeszkadza to tylko takim durniom jak ty.Tutaj są tylko krótkie wpisy ale może coś szerszego :PZPRawica zadłuża kraj w jeszcze większym stopniu niż poprzednicy. Niemcy, przy 0,4% wzrostu wypracowały nadwyżkę budżetową , Polska przy… Czytaj więcej »

OTUA
Gość
OTUA

Idiotyczne wpisy POwców czyta się jak gazetę wyborczą. Czyli propaganda i wmawianie im, że wszyscy są źli tylko oni wybrańcy są inteligentni i myślący. Nawet karakany naśmiewają się ze wzrostu Kaczyńskiego….

zez
Gość
zez

Oczywiście,takie reżimowe gazety jak “W Śmieci,OD RZECZY,Gazeta Półpolska “czyta się jak źródło prawdy .Wpisy propisowców tutaj zaś są prawdę objawioną. Są to propagandowe śmieci z rzeczywistością nie mające nic wspólnego. Możecie się nimi mamić i wierzyć w te łgarstwa swojego kurdupla. Dlatego używamy takiego języka w stosunku do kulawego guru, bo on nie ma najmniejszych zahamowań w obrażaniu adwersarzy nawet z mównicy sejmowej, bez żadnego trybu.

Suweren- ten pogardzany przez opozycję
Gość
Suweren- ten pogardzany przez opozycję

Ktokolwiek tutaj napisze coś niewygodnego, nie po linii opozycji to zaraz ma odzew z pokazem mowy miłości POKO.
Ten gość zez to chyba płatny troll POKO ? Takiej propagandy, pustosłowia i bredni bez faktów tylko powtarzanie wyuczonego: PiS, bo PiS , przez PiS, gdyby nie PiS to by to …. Ludzie

Tadek niejadek
Gość
Tadek niejadek

To nie było spotkanie dla wybrańców,ale dla kolegów Banasia i spółki.

Tomasz
Gość
Tomasz

Dlaczego tak tendencyjni i na zasadzie insynuacji piszecie ? Nie ma już w was żadnej etyki ?

zez
Gość
zez

Znajdź źdźbło etyki u tego zdemoralizowanego kieszonkowego dyktatorka. A może u tych Banasi,Ziobrów,Brudzińskich i tej całej menażerii jest ktoś z odrobiną choćby moralności.Ze świecą szukać,a nie znajdziesz.

zez
Gość
zez

Tendencje to ma ten kulawy do samounicestwienia siebie wraz z narodem.

Alicja
Gość
Alicja

Masz rację.

Ja
Gość
Ja

Ten artykuł jest na wskroś tendencyjny i przesiakniety jadem nienawiści do partii rządzącej. Z rzetelnościa dziennikarką nie ma nic wspólnego.

Jan
Gość
Jan

Też tak uważam

Normalny
Gość
Normalny

Gdzie jest ta tendencja? Suche fakty.

Alicja
Gość
Alicja

To nie jad tylko rzetelne i jasne spojrzenie na rzeczywistość.

zez
Gość
zez

Czyżby jad nienawiści partii rządzącej do inaczej myślących pochodził od Boga ?. Nie on pochodzi od bożka Kaczyńskiego,który jest bożkiem dla lepszego sortu.

Spójrz realnie
Gość
Spójrz realnie

Nie zapominaj że to PO za pośrednictwem Palikota, którego sama PO wyprodukowała rozpoczęła seanse nienawiści… To nie PiS rozpoczoł nawet mordowanie posłów !

zez
Gość
zez

Spójrz realnie na swój język polski,a później pisz.Może przy okazji nauki języka ojczystego nabierzesz trochę rozumu.

Tomasz
Gość
Tomasz

Co zadziwiające, piszą insynuując a potem wmawiają innym nienawiść i język nienawiści ?
Ciekawe metody. Znajome z lat odległych

zez
Gość
zez

Insynuacje kulawego w rodzaju gorszego sortu,mord zdradzieckich,komunistów i złodziei,a także gorszego sortu nie robią wrażenia.Wrażenie robią nasze wpisy,gdy próbujemy się odwinąć.To nie są lata odległe ,to są wynalazki kurdupla,który wrzeszczał do tych co mają inne zdanie : “My jesteśmy tu gdzie wtedy, oni tam gdzie stało ZOMO “.

Zuza
Gość
Zuza

Pan prezes nie nadaje się ani do rządzenia, ani do haratania w gałę. Jak rządzi już pokazał- zrujnował państwo, a jakby miał haratnąć w gałę, to lepiej, żeby tego nie robił. Jeszce zaplącze się w te swoje krótkie nóżyny i wyrżnie organizmem. Oj… byłaby bieda:)

Tomasz
Gość
Tomasz

To ciekawe co piszesz…. Mamy poważny wzrost gospodarczy, potwierdzany kolejnymi notowaniami firm ratingowych, mamy najniższe od 30 lat ! bezrobocie, mamy spory (w końcu) wzrost płac, mamy spore inwestycje, mamy w końcu co najważniejsze koniec z UBÓSTWEM i głodnymi dziećmi !!!
I to wszystko (a jest tego o wiele więcej i mógłbym tu długo wypisywać osiągnięcia – bolesne dla PO-PSL) bo pomimo programu 500+, 13-ek emerytur, rent i całej serii innych wydatków kraj idzie w górę i nawet Unijne agendy potwierdzają – unijne ratingi również, więc o czym ty piszesz?
Dlaczego kłamiesz i manipulujesz ?

zez
Gość
zez

Jeżeli jest tak jest dobrze ,to dlaczego jest tak źle ? Agonia służby zdrowia,degrengolada oświaty,demolka prawa wszystkich stopni,brak inwestycji w innowacyjność gospodarki,nadal wysokie podatki i ciągle tworzone nowe daniny.Najważniejsze zaś jest to,że pomimo tak rzekomo dobrego stanu gospodarki co jest li tylko propagandą,nie ma zrównoważonego budżetu.Pomimo zapowiedzi,tak nie będzie również w przyszłym roku.Wierzący w propagandę rządową we wszystkich publikatorach reżimowych ulegają ułudzie nazywając innych kłamcami i manipulatorami. Jesteśmy tylko realistami i w żadne kłamstwa reżimowej propagandy nie wierzymy. Reżim jest reżimem,a ten kieszonkowy dyktatorek jest zdemoralizowanym kłamcą i manipulatorem. Przywrócono Radio Wolna Europa na Węgrzech,następna w kolejce jest Polska. Znam… Czytaj więcej »

Zuza
Gość
Zuza

To ciekawe co piszesz. Właśnie rząd oznajmił, że mimo programu 500+ wzrasta ubóstwo, a co za tym idzie, więcej głodnych dzieci jest. Wczorajsze 500+ to dzisiaj 300+. Wzrastają podatki, których nie zrekompensują wyższe płace. Emerytura najniższa wzrasta o 80 zeta- koń by się uśmiał, bo równocześnie wzrastają ceny lekarstw, większość przestaje być refundowane, a żeby porządnie się leczyć, trzeba płacić u prywatnego lekarza. Na co ma być ta jałmużna 80 zeta? Za chwilę bezrobocie wzrośnie, bo przedsiębiorcy nie wytrzymają podniesionej stawiki ZUS, a Ukraińcy już wyjeżdżają na Zachód. Pisowskie afery gonią jedna druga z szybkością światła. Mnożą się jak króliki.… Czytaj więcej »

Pośmiejemy się po wyborach
Gość
Pośmiejemy się po wyborach

Tradycyjnie ten portal nie zawiódł w upokarzaniu przedstawiania partii rządzącej. Zapewne znowu koledzy na czerskiej są z was dumni.

obecny
Gość
obecny

Oj,oj, nie będzie wcale do śmiechu.Jeżeli przegrają to będzie trudno to wszystko odbudowywać ,a jeżeli pisiory wygrają to będziemy mogli tylko odliczać czas tego pękniętego Titanica do zatonięcia.

Alicja
Gość
Alicja

A orkiestra będzie grała do końca.

Tomasz
Gość
Tomasz

Za mało wam chyba płaca za te puste obraźliwe komentarze.
Zero faktów tylko manipulacje i kłamstwa.
Nawet niechętne Polsce Unijne agendy i dane potwierdzają poważny wzrost i dalsze bardzo dobre perspektywy w poczynaniach Polskiego rządu. Efekty są nie do podważenia ,ale wy jak zombi swoje 🙂
Śmiechu warte, za mało wam płaca widać bo nawet nie potraficie żadnych prawdziwych danych i faktów podać…
Wg was naprawiać to znaczy kontynuować wyprzedaż majątku , oddawanie go w ręce obcych kapitałów i praca naszych rodaków na cześć innych narodów za miskę kaszy jak było jeszcze 4-5 lat temu?
Wygląda na to ze o to wam chodzi.
Powodzenia

Jerzy
Gość
Jerzy

Durni nie sieją,sami się rodzą,czego jesteś najlepszym przykładem,pisiarsko kanalio.

Franek
Gość
Franek

powinno się napisać : lumpenelita PIS miała spotkanie w B-B ze swym hipokrytą

Alicja
Gość
Alicja

Powietrze było zanieczyszczone poprzez Skoczòw aż do Cieszyna.

AB
Gość
AB

Alu z bezsilnej złości popuściłaś?

Alicja
Gość
Alicja

Żałosne.

AB
Gość
AB

Żałosne to jest to co piszesz

Zibi
Gość
Zibi

Na spotkaniu przedstawiono zręby republiki Banasiowej,która będzie realizowana po wygraniu przez pisiorów wyborów.

zez
Gość
zez

Tam tylko gościli ci z kamienicy Banasia. Paolo z Simonem wyznaczali kto może wejść.

Alicja
Gość
Alicja

Mam nadzieję,że trudno było nazbierać te 250 osòb.

Adam
Gość
Adam

Nadzieja umiera ostatnia

Jan
Gość
Jan

Chyba bardzo trudno, skoro tylu z nim przyjechało z Warszawy!!! A swoja drogą – odejść w trakcie ceremonii pogrzebowej… bo koryto ucieknie ……. Wnioski nasuwają się same.

zez
Gość
zez

Musiało być cienkie to koryto na stypie,no ale ważne jest koryto na cztery lata do zapewnienia,niż to jednodniowe.

Hermenegilda
Gość
Hermenegilda

Praca dla PiS kończy się w piątek o północy ale dla obywateli dopiero się zaczyna. w nowym rozdaniu. No ale spotkanie i mowa tylko do swoich a szkoda.

Czytający
Gość
Czytający

Mogłaś się zapisać i być, a nie marudzić teraz.

Hermenegilda
Gość
Hermenegilda

Czy informacja, że na listę mogło się wpisać 250 osób jest nieprawdziwa? Czy informacja, że z tej ilości spora część to działacze i aktywiści PiS jest nieprawdziwa? Ile zostało miejsc dla zwykłych obywateli przesiewanych przez sito? Jeśli byłeś to może wiesz. Człowiek jeśli nie jest przyciśnięty potrzebą zapisania się do specjalisty z NFZ, nie idzie do rejestracji. Bez marudzenia bo o tym wie.