Wydarzenia Bielsko-Biała Czechowice-Dziedzice Żywiec

Spotkanie Klubu Przedsiębiorcy w Bielsku-Białej

Spotkanie Przedsiębiorców w Hotelu IBIS Styles Bielsko-Biała!

12 września 2019 roku, w odnowionym Hotelu IBIS Styles, zlokalizowanym przy ul. Żywieckiej w Bielsku-Białej odbyło się pierwsze po wakacjach spotkanie członków i sympatyków Regionalnej Izby Handlu i Przemysłu w Bielsku-Białej, w ramach cyklicznego Klubu Przedsiębiorcy.

Tak jak zawsze na licznie zgromadzonych przedsiębiorców, czekała spora dawka informacji, które przedstawiali zaproszeni przez Izbę prelegenci. Uczestnicy czwartkowego Klubu Przedsiębiorcy mogli zapoznać się między innymi z założeniami autorskiego projektu bielskiej Izby Gospodarczej – grupy zakupowej, której utworzenie zapowiedział wiceprezes Izby – Maciej Jeleń. Grupa zakupowa, obejmująca członków Izby, dzięki zastosowaniu efektu skali pozwoli przedsiębiorcom osiągnąć wymierne korzyści finansowe za sprawą obniżenia kosztów m.in. paliwa czy mobilnych usług telekomunikacyjnych.

Przedstawiciel sponsora Klubu Przedsiębiorcy – firmy LUX MED, przygotował prezentację tej największej grupy medycznej w Polsce, która w dalszym ciągu rozwija swoją sieć placówek medycznych, oferując konkurencyjne i bogate pakiety medyczne zarówno dla osób fizycznych, jak i przedsiębiorców.

Pod koniec części oficjalnej spotkania głos zabrały również przedstawicielki Ośrodka Integracji Obcokrajowców w Bielsku-Białej – MyBB, Grażyna Staniszewska oraz Lilija Karevych, które opowiadały o działaniach Stowarzyszenia oraz możliwościach i barierach związanych z pozyskiwaniem pracowników z zagranicy.

Na czwartkowym Klubie Przedsiębiorcy przedstawieni zostali także nowi Członkowie Regionalnej Izby Handlu i Przemysłu w Bielsku-Białej. Grono zasilili:

– Bank Millennium S.A., PWS Konstanta S.A. oraz World Industry Programming “WIP” Sp. z o.o.

Spotkanie Klubu Przedsiębiorcy tradycyjnie zakończył wykwintny poczęstunek przygotowany przez gospodarza imprezy – Hotel IBIS Styles w Bielsku-Białej. Konsumpcji towarzyszyły rozmowy biznesowe

navigate_before
navigate_next

 

google_news