Wydarzenia Żywiec

Spotkanie z parlamentarzystami PO w Węgierskiej Górce. Kto przyjedzie?

Fot. Materiał prasowy

Na jutro (17 marca) w Węgierskiej Górce planowane jest spotkanie z parlamentarzystami z PO. Pojawi się na nim w sumie czterech posłów i jedna senator.

Otwarte spotkanie rozpocznie się o 16.00 w sali konferencyjnej hotelu Beskidian przy ul. 3 Maja 12 w Węgierskiej Górce.

Na spotkaniu każdy jest mile widziany, a będziemy rozmawiać o wielu różnych sprawach, które nurtują mieszkańców – mówi poseł Małgorzata Pępek (PO) z Żywca.

Spotkanie odbywa się w ramach akcji “Tu jest przyszłość”, gdzie parlamentarzyści z PO odwiedzają różne regiony Polski. Kto z parlamentarzystów pojawi się na spotkaniu w Węgierskiej Górce? Będą to posłanki Małgorzata Pępek z Żywca i Agnieszka Hanajczyk reprezentująca okręg wyborczy nr 11 Sierdz (powiaty kutnowski, łaski, łęczycki, łowicki, pabianicki, pajęczański, poddębicki, sieradzki, wieluński, wieruszowski, zduńskowolski i zgierski) oraz posłowie Michał Jaros z okręgu nr 3 Wrocław (Wrocław oraz powiaty górowski, milicki, oleśnicki, oławski, strzeliński, średzki, trzebnicki, wołowski i wrocławski) i Rajmund Miller nr 21 Opole (obszar województwa opolskiego), a także senator Danuta Jazłowiecka okręg nr 52 Opole (Opole i powiat opolski).

Wcześniej parlamentarzyści mają się spotkać z dyrekcją Szpitala Żywiec i rozmawiać o trudnej sytuacji ochrony zdrowia w powiecie żywieckim.

google_news
4 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
nie ma?
nie ma?
1 rok temu

A to dlaczego tylko 1 poseł z regionu a reszta z daleka? Dla posła reprezentującego Wrocław i powiaty okoliczne – problemy górali z Węgierskiej Górki, Żywca to trochę inna bajka. Już z woj. małopolskiego bardziej pasują posłowie do Żywiecczyzny niż np, z okręgu sieradzkiego, opolskiego.

marian
marian
1 rok temu
Reply to  nie ma?

bo posłowie z naszego regionu mają to gdzieś

nie region dla PO
nie region dla PO
1 rok temu
Reply to  marian

bo nie ma, z woj śląskiego jest 3 posłów z PO (brakuje Nykiel, S. Kowalskiego) i nie zapełniliby składu

Turysta
Turysta
1 rok temu

“Tu jest przyszłość” – niebawem zostanie oddana do użytku najpiękniejsza w kraju droga S1 tzw. ” Zwardonianka ” w kierunku Słowacji , kierowcy z niecierpliwością czekają na jej otwarcie.