Porady i inspiracje Bielsko-Biała Na czasie

STS największym bukmacherem w Polsce?

Dlaczego STS jest największym bukmacherem w Polsce?

Koniec lipca to dla Ciebie czas ważnych decyzji? Zdecydowałeś się m.in. na obstawianie zakładów bukmacherskich online? Teraz natomiast szukasz do tego odpowiednich podmiotów hazardowych? Dużo osób wybiera tutaj STS. W końcu jest to obecnie zdecydowanie największa firma bukmacherska na terenie Polski. Dlaczego tak się dzieje? Jakie główne zalety posiada ten podmiot hazardowy?

Prężne działanie nie tylko w sektorze zakładów bukmacherskich

Fakt. STS to rzeczywiście największa firma bukmacherska na terenie naszego kraju. Co ciekawe, ten podmiot hazardowy został założony stosunkowo dawno, ponieważ w 1997 roku. Na szczęście poza sporym doświadczeniem można także liczyć na usługi, które są bardzo nowoczesne i stale aktualizowane. Innymi słowy, ten podmiot hazardowy nie zamierza w ogóle spoczywać na laurach. Warto zaznaczyć, że jest to nowoczesna marka, która dynamicznie rozwija się nie tylko w aspekcie samej bukmacherki. Co ważne, ten podmiot hazardowy posiada około 50% wpływów z całego rynku zakładów wzajemnych na terenie Polski. Tak przynajmniej wynika z oświadczenia włodarzy, które jest dostępne na stronie internetowej STS. Co jeszcze dobrze byłoby wiedzieć na temat tego podmiotu hazardowego? Warto zaznaczyć, że STS jest sponsorem reprezentacji narodowej w piłce nożnej mężczyzn. Nie może zatem zaskakiwać, że np. w przerwie spotkań kadry narodowej Polski lecą (w TV) reklamy tej firmy bukmacherskiej. Poza tym w ubiegłym roku kalendarzowym STS zadebiutował na giełdzie. Ta spółka jest zatem notowana na tak zwanym „parkiecie”. W tym momencie jedna akcja kosztuje ponad 13 PLN. A inne podmioty hazardowe na pewno nie mogą pochwalić się takim uniwersalnym działaniem na rozmaitych polach.

Jak można obstawiać w tej firmie bukmacherskiej?

Różnorodność tego podmiotu hazardowego Cię mocno zainteresowała? Warto zaznaczyć, że STS dynamicznie się rozwija. Nie zaskakuje zatem, że ta firma bukmacherska ma coraz więcej Klientów. Nie wiesz, jak można tutaj grać? Jest wiele opcji. Dużo osób zadaje sobie jednak często pytanie STS jak grać w tej firmie bukmacherskiej… Niektórzy decydują się na obstawianie w punktach stacjonarnych. Pod tym kątem STS także nie ma sobie równych. Wszak ta firma hazardowa posiada zdecydowanie najwięcej punktów naziemnych na terenie całego naszego kraju. Wydaje się, że bardziej sensowym wyjściem jest obstawianie online. W końcu dzięki temu możesz zaoszczędzić. I czas, i pieniądze. Jest jeszcze tutaj jedna opcja. Mianowicie możesz obstawiać dzięki aplikacji mobilnej.

Jakie są główne bonusy oferowane obecnie przez STS?

Uniwersalność w kontekście obstawiania to jedno. Dla wielu osób bardzo liczy się to, że ta firma bukmacherska zapewnia znakomite promocje. Na start możesz np. zainkasować zakład bez ryzyka (100 PLN). Musisz tylko założyć konto oraz zadbać o to, by pojawił się odpowiedni kod promocyjny. Dodatkowo masz okazję skorzystać z flagowej promocji tego bukmachera. Obecnie oferowany jest zaś bonus 1500 PLN.

google_news
Studio_projektowe_d