Na sygnale Sucha Beskidzka

Sucha Beskidzka: Znaleźli nielegalne automaty do gier hazardowych

Fot. KPP Sucha Beskidzka

Cztery automaty do gier hazardowych zabezpieczyli w jednym z lokali w Suchej Beskidzkiej policjanci z Wydziału Kryminalnego suskiej Komendy Powiatowej Policji oraz funkcjonariusze Krajowej Administracji Skarbowej w Krakowie.

Jak informuje aspirant sztabowy Wojciech Copija, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Suchej Beskidzkiej, w jednym z lokali ujawniono cztery nielegalne automaty, przystosowane do gier o tzw. niskich wygranych.

Maszyny nie posiadały wymaganej koncesji i zezwoleń. Zostały zabezpieczone i przewiezione do depozytu. Zgodnie z ustawą o grach hazardowych, automaty do gier mogą być udostępniane wyłącznie w kasynach, na których prowadzenie wymagana jest koncesja. Funkcjonariusze Krajowej Administracji Skarbowej w Krakowie będą teraz prowadzić dalsze postępowanie i wyjaśniać wszystkie okoliczności związane z podejrzeniem prowadzenia w lokalu gier hazardowych bez wymaganego zezwolenia – zaznacza Wojciech Copija.

Fot. KPP Sucha Beskidzka

Fot. KPP Sucha Beskidzka

google_news
Studio_projektowe_d
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Bulion
Bulion
1 rok temu

Ostatnio takie sytuacje zdarzają się notorycznie. Gdyby ludzie nie chodzi do takich miejsc to one nie miałyby racji bytu. Jak ktoś chce już grać to nie na total casino to robi a nie rozszerza nielegalne biznesy.