Wydarzenia Sucha Beskidzka

Suski szpital prosi o pomoc

W związku z sytuacją epidemiczną suski szpital jest kolejnym, który stoi przed olbrzymim wyzwaniem. Placówka już boryka się z niedostatkami sprzętowymi.

– Mając na uwadze bezpieczeństwo naszych pacjentów i personelu, przygotowujemy się na każdą ewentualność.  Pełni nadziei, apelujemy więc do przedsiębiorców i wszystkich ludzi o wielkich sercach o wsparcie naszego szpitala w tym szczególnym okresie. Będziemy wdzięczni za każdą pomoc, przyczyniającą się do wzmocnienia bezpieczeństwa epidemiologicznego pacjentów oraz personelu – apelują władze placówki.

Podobnie jak inne szpitale w Polsce suskiemu szpitalowi potrzebne są profesjonalne środki ochronne tj.: półmaski ochronne, maski chirurgiczne, rękawiczki nitrylowe, kombinezony ochronne, płyny dezynfekcyjne, termometry bezdotykowe.

– W tym szczególnym czasie, każda, nawet najdrobniejsza pomoc, jest na wagę złota. Dziękujemy za każdy gest! – apeluje szpital.

Z uwagi na potrzebę zachowania bezpieczeństwa sposób dostarczenia darów będzie ustalany indywidualnie.  W przypadku chęci udzielenia wsparcia rzeczowego dla placówki należy kontaktować się z nim telefonicznie (tel. 668-312-898) lub mailowo (marketing@zozsuchabeskidzka.pl)

Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Hermenegilda
Hermenegilda
2 miesięcy temu

Może trzeba znaleźć takiego sponsora jak znalazł szpital w Wadowicach tj. Maspex. Uwaga o potrzebie zachowania bezpieczeństwa i indywidualnym sposobie dostarczania pomocy niepotrzebna (to wewnętrzna sprawa, darowanemu koniowi oficjalnie w zęby się nie zagląda).

inżynier
inżynier
2 miesięcy temu

Proponuje przesunąć fundusze na zbrojenie i utrzymywanie zbrojnego ramienia nadzwyczajnej kasty oraz samej nadzwyczajnej kasty w kierunku służby zdrowia – PROSTE! Broń gładkolufowa, monitoring, samochody, klimatyzowane komisariaty z siłowniami w środku – przecież to jest warte kupę kasy. Tak naprawdę nie ma żadnej “biedy” => jest jak za komuny => na ubecję jest ale DLA OBYWATELI NIE MA!!! ZABRAĆ POLICJI – DAĆ SZPITALOM! PROSTE!