Bielsko-Biała Cieszyn Czechowice-Dziedzice Kultura i rozrywka Żywiec Sucha Beskidzka Wadowice Oświęcim

Szalone ferie w Centrum Rozwoju i Sportu

Bielskie Centrum Rozwoju i Sportu organizuje ferie dla dzieci. Podczas półkolonii instruktorzy zadbają o rozwój intelektualny i sportowy dzieci z całego Podbeskidzia.

Pierwszego dnia zaplanowany jest dzień integracji sensorycznej. Drugi dzień poświęcony będzie zabawom w języku angielskim, zabawne zajęcia pozwolą na doszkolenie językowego warsztatu. Kolejny dzień to nietypowa nauka poprzez zabawę, ponieważ dzieci będą uczyć się programowania poprzez współpracę z prawdziwymi robotami. Jeżeli dopisze śnieżna aura to w czwarty dzień najmłodsi sprawdzą się w sportach zimowych. Na koniec wszyscy razem będą świętować karnawał uczestnicząc w sportowo-tanecznych zabawach. Oczywiście każdego dnia zapewnione będzie pełne wyżywienie uczestników wystrzałowych półkolonii. Zajęcia odbywają się w godzinach 8.00-16.00, całkowity koszt to 550 zł, a zapisy odbywają się telefonicznie: 882-132-536 lub e-mailowo: [email protected]

Centrum Rozrywki i Sportu to miejsce przyjazne dzieciom i rodzicom. Instruktorzy wychodzą na przeciw wymówkom i zostawiają je daleko w tyle. Misją centrum jest dać mamom szanse na czas dla siebie, spędzenie miło czasu jednocześnie nie martwiąc się o swoją pociechę. Jest niespotykanym miejscem zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Zabawa, sport, terapia integracji sensorycznej, zajęcia z logopedą, zajęcia z socjologiem, pomoc w nauce …to tylko niektóre z zajęć jakie oferuje Centrum dla najmłodszych. Dla dorosłych zajęcia fitness, taneczne oraz innowacyjny trening bungee fitness.
Co najważniejsze w trakcie zajęć animatorzy zaopiekują się Twoim dzieckiem. Centrum znajduje się na ul. Frycza Modrzewskiego 12 w Bielsku-Białej (II piętro budynku).

navigate_before
navigate_next

google_news