Wydarzenia Żywiec

Szczepienia bez rejestracji w Ujsołach i Żywcu

Fot. Śląski Urząd Wojewódzki w Katowicach

Wojewoda śląski Jarosław Wieczorek poinformował, że w najbliższy weekend będzie się można zaszczepić w mobilnych punktach między innymi w Żywcu i Ujsołach.

W Żywcu punkt będzie prowadzony na Rynku w sobotę (31 lipca) od 10.00 do 18.00, a w niedzielę (1 sierpnia) od 11.00 do 19.00. W tym punkcie podawana będzie jednodawkowa szczepionka Johnson&Johnson oraz dwudawkowa Pfizer.

Z kolei w Ujsołach mobilny punkt znajdzie się przy Amfiteatrze Pod Muńcołem. Szczepienie odbędzie się w sobotę (31 lipca) od 14.00 do 20.00. Dostępna będzie jednodawkowa szczepionka Johnson&Johnson.

Szczepienie prowadzone jest bez wcześniejszych zapisów i rejestracji. Wystarczy tylko dowód osobisty. Co ważne szczepienie jest bezpieczne, bo nad wszystkim czuwają medycy – zachęca wojewoda Jarosław Wieczorek.

Dodatkowo w niedzielę (1 sierpnia) akcja szczepienia prowadzona będzie w niektórych parafiach, m. in. w Jeleśni (8.45 – 18.00) oraz w Rajczy (8.00 – 18.00). Tam podawana będzie jednodawkowa szczepionka Johnson&Johnson.

Fot. Śląski Urząd Wojewódzki w Katowicach

google_news
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments