Porady i inspiracje Bielsko-Biała Cieszyn Czechowice-Dziedzice Żywiec Sucha Beskidzka Wadowice Oświęcim

Szukasz pracy w Suchej Beskidzkiej? Dobrze trafiłeś – mamy dla Ciebie interesujące oferty!

Jeżeli szukasz pracy w Suchej beskidzkiej to dobrze trafiłeś. W Suchej Beskidzkiej działają zakłady przemysłu meblarskiego, spożywczego i elektronicznego. Mieszkańcy miasta mogą liczyć na zatrudnienie jako doradca klienta, kierowca, magazynier, technolog, monter, murarz, inżynier, hydraulik, czy specjalista do spraw sprzedaży. Sprawdź popularne oferty pracy!

Sprawdź popularne oferty pracy w Suche Beskidzkiej

Dla osób szukających pracy w Suchej Beskidzkiej mamy oferty zatrudnienia jako magazynier (w tym momencie jest to sześć ofert). Już po samej nazwie można wnioskować, że osoba taka wykonuje swoje obowiązki na magazynie. Od magazyniera oczekuje się między innymi przyjmowania dostaw towaru, planowania rozmieszczenia towarów na hali magazynowej, rozkładania towarów, oznaczania produktów, zajmowania się przygotowaniem towarów dla klientów hurtowych i detalicznych, sprawdzania, czy przygotowane do wysyłki towary są zgodne z fakturą. W zakresie kompetencji magazyniera leży również pakowanie produktów, oznaczanie i adresowanie przesyłek, a następnie załadunek ich do aut dostawczych. Magazynier przeprowadza regularną inwentaryzację, ma obowiązek usunąć lub zgłosić do kierownika uszkodzony towar. Jednym z najważniejszych wymagań od osób zatrudnionych na magazynie jest umiejętność obsługi wózka widłowego, a także znajomość programów wykorzystywanych na magazynach. Należy zdawać sobie sprawę, że nie każda osoba sprawdzi się na tym stanowisku. Jest to praca fizyczna, która często wymaga dźwigania ciężkich przedmiotów. Z tego względu osoby ją podejmujące powinny cechować się dobrym zdrowiem i kondycją fizyczną. Dobry magazynier powinien być uczciwy, komunikatywny, ważne jest, żeby potrafił pracować w zespole. Należy liczyć się z tym, że praca na magazynie to często praca na zmiany.

Jeżeli chcesz pracować jako specjalista do spraw sprzedaży – u nas znajdziesz cztery propozycje pracy. Osoba zatrudniona na tym stanowisku jest odpowiedzialna za aktywną sprzedaż produktów i usług firmy, w której jest zatrudniona. Zakres jej obowiązków jest uzależniony od charakteru danego przedsiębiorstwa. Specjalista do spraw sprzedaży odpowiada zazwyczaj za obsługę klienta, pozyskiwanie nowych klientów i podtrzymywanie z nimi kontaktów. Osoba taka zajmuje się przygotowywaniem ofert handlowych, prowadzeniem negocjacji, zawieraniem umów, tworzeniem dokumentacji sprzedażowej. Jest ona współodpowiedzialna za tworzenie dobrego wizerunku firmy. Specjalista do spraw sprzedaży nie jest zawodem dla każdego. Od osoby aplikującej na to stanowisko wymaga się, że będzie ona lubiła pracę z ludźmi. Pracownik, który sprawdzi się w tej branży jest komunikatywny, pewny siebie, samodzielny, sumienny, kreatywny, odpowiedzialny. Niezwykle ważna w tej branży jest wysoka odpornosć na stres. Osoba odpowiedzialna za sprzedaż znajduje się na pierwszej linii frontu, dlatego musi cechować się wysoką kulturą osobistą, ważna jest również nienaganna prezencja. Jeżeli jesteśmy zainteresowani podjęciem pracy jako specjalista do spraw sprzedaży, powinniśmy posiadać przynajmniej wykształcenie średnie. Potencjalny pracodawca bierze pod uwagę znajomość języków obcych, a także prawo jazdy kategorii B.

Posiadamy również trzy propozycje pracy dla hydraulików. Osoba zatrudniona na stanowisku hydraulika zajmuje się pracami instalacyjnymi lub montażowymi, jest także odpowiedzialna za utrzymanie prawidłowego funkcjonowania rur, które doprowadzają ciepła i zimną wodę do domów i budynków przemysłowych. Praca hydraulika może odbywać się w różnych miejscach – zarówno w domach, jak i na placach budowy. Z pewnością jest to dobry zawód dla osób, które nie lubią rutyny. Dzień hydraulika jest w dużej mierze nieprzewidywalny.Od potencjalnego kandydata na to stanowisko wymaga się umiejętności pracy na wysokościach, a także w małych zamkniętych pomieszczeniach. Musi on posiadać umiejętność pracy samodzielnej i zespołowej. Jeżeli chodzi o wymagania formalne – często konieczne jest ukończenie szkoły zawodowej o profilu technicznym.

Masz dość Pracy w Polsce? Sprawdź oferty pracy w Niderlandzkich miastach: Utrecht, Breda, Bemmel

DG rolety
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments