Wydarzenia Bielsko-Biała Cieszyn Czechowice-Dziedzice Żywiec Sucha Beskidzka Wadowice Oświęcim

Tani podsłuch do domu oraz samochodu. Może służyć jako lokalizator

Obecnie żyjemy w czasach, gdzie informacja jest bardzo ważna, zdarza się, że czasem potrzebujemy dowodów by pokazać, że mamy racje, a ktoś kłamie – czy to na sprawie rozwodowej czy w celu udowodnienia zdrady naszej partnerce/partnerowi.

Tego typu sytuacji może być bardzo wiele. Z myślą o takich osobach powstał podsłuch GSM. Od zwykłego podsłuchu różni się tym, że nie jest ograniczony w żaden sposób zasięgiem. Zostawiając go w domu, możesz być bardzo daleko od domu, wręcz na drugim końcu świata, a możesz nasłuchiwać co dzieje się w danym pomieszczeniu. Tego typu urządzenie oraz jego dokładną specyfikacje znajdziesz na tej stronie http://sklepelectrogsm.pl/podsluch-do-samochodu-proste-podsluchiwanie.html

Brzmi niewiarygodnie? Zasada działania podsłuchu jest bardzo prosta, jest on oparty na module GSM. Do urządzenia wkładasz kartę SIM, taką samą jak do telefonu. Po czym dzwonisz na numer, karty sim, który jest w urządzeniu. Podsłuch automatycznie odbiera połączenie, a przez bardzo czuły mikrofon słyszysz co dzieje się w pomieszczeniu. Należy zaznaczyć, że taki podsłuch nie sygnalizuje w żaden sposób, że odebrał połączenie przez co jest bardzo dyskretny.

Podsłuch do domu

Jego rozmiary są nieco mniejsze od zwykłego pudełka po zapałkach, przez co jest w zasadzie niewidoczny i nie trzeba go jakoś specjalnie chować, nie ma żadnej antenki i w żaden sposób nie przypomina podsłuchu.

Podsłuch do Samochodu

Równie skutecznie sprawdzi się, gdy zostanie zostawiony w samochodzie  i będzie można nasłuchiwać co w aucie się dzieje w danej chwili. Jego zaletą jest też to, że może być umieszczony w samochodzie, po podłączeniu go do np. zapalniczki samochodowej może pracować przez przerwy.

Jak na tak małe urządzenie, został wyposażony także w małą baterię, która mimo swoich rozmiarów jest w stanie pracować do 4 godzin co jest na prawdę dobrym wynikiem jak na taki mały rozmiar. Jest to zaledwie 2.8 na 4 cm czyli bardzo mało.

Sam podsłuch może mieć na prawdę bardzo wiele zastosować, możesz np. takie urządzenie pozostawić w biurze gdzie pracuje twój pracownik i nasłuchiwać czy np nie rozmawia zbyt długo przez telefon w godzinach pracy. Stosując kilka takich urządzeń, możesz nasłuchiwać wiele miejsc, dzwoniąc pod odpowiedni numer przypisany do danego podsłuchu.

Lokalizacja urządzenia

Kolejną zaletą takiego urządzenia jest to, że w telefonie możesz ustawić żeby połączenie zostało nagrane i wszystko co będziesz słyszeć zostanie zapisane w telefonie w formie pliku audio. Podsłuchiwanie jeszcze nigdy nie było tak łatwe i tanie, nie ograniczone przez zasięg. Dodatkowo można włączyć możliwość lokalizacji urządzenia, dzięki czemu będziemy wiedzieć na przykład gdzie znajduje się samochód w, którym zostało umieszczone urządzenie.

Więcej tego typu produktów znajdziesz na stronie http://sklepelectrogsm.pl/

google_news
5 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Lunar
Lunar
4 lat temu

Do Anki z Żywca : To artykuł dla Ciebie !!!

Kri_
Kri_
4 lat temu

P…bało was? Już tak definitywnie?

Hermenegilda
Hermenegilda
4 lat temu

Co za śmieci są tutaj lansowane? Nie wszystko można promować i zarabiać przy pomocy “szanującej się” Kroniki

Mustafa
Mustafa
4 lat temu

Jak ktoś chce podsłuchiwać innych to niech wsadzi ciekawski nos do własnej d..py !!!!

Bożenka
Bożenka
4 lat temu

Taaak, jak podłączę go do zapalniczki w samochodzie to mąż na pewno nie zauważy….. Artykuł ewidentnie sponsorowany !