Bielsko-Biała Na sygnale

Tragedia na Żywieckiej. Nie żyje kobieta

Bielscy policjanci ustalają szczegółowe okoliczności wypadku drogowego na ul. Żywieckiej w Bielsku-Białej, w wyniku którego śmierć poniosła 70-letnia kobieta. Pomimo wysiłków ratowników nie udało się uratować życia pieszej, lekarz stwierdził zgon.

Do zdarzenia doszło na wysokości skrzyżowania z ul. Chmielną. 25-letni mężczyzna, kierujący samochodem marki fiat scudo, poruszał się ul. Żywiecką, w kierunku centrum miasta. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że 70-letnia mieszkanka Bielska-Białej, z nieustalonych przyczyn wtargnęła na jezdnię przed nadjeżdżający pojazd, ze strony prawej na lewą względem kierunku ruchu pojazdu. Zespół ratownictwa medycznego udzielił pomocy mężczyźnie z kręgu rodziny tragicznie zmarłej kobiety.

Policjanci z drogówki, pod nadzorem prokuratora, sporządzili dokumentację wypadku drogowego, ze względu na wagę zdarzenia, do pomiarów użyto tachimetru. Kierujący fiatem był trzeźwy. Na miejscu zdarzenia był obecny biegły z zakresu wypadków drogowych. W czasie pracy służb był zablokowany odcinek pasa ruchu w kierunku centrum miasta, wahadłowym ruchem pojazdów kierowali policjanci z drogówki. Plamę krwi zmyli strażacy. Prokurator zarządził sekcję zwłok.

2
Skomentuj

avatar
2 Komentarzy
0 Odpowiedzi
0 Śledzących
 
Najwięcej odpowiedzi
Najgorętsze komentarze
2 Komentarzy
Jan kierowca od 40 lat.Pedagog Ostatnio komentujący
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Jan kierowca od 40 lat.
Gość
Jan kierowca od 40 lat.

Bezwzględne pierwszeństwo na przejściach to tragedia kierowca ma się upewnić na skrzyżowaniach czy wyjazdach baran wchodzi bez upewnienia ma sie zatrzymać sprawdzić i wchodzi jak kierowca jest 10 m przed i ma 40-50 km /h nie wyhamuje miałem tak na Piastowskiej koło PTTK weszły mi dwie baby jak byłem już prawie na przejściu i jeszcze mordy darły ,powiedziałem im tylko tyle na wasza głupotę nie ma rady ja się będę tłumaczył mam kamerę a wy kalekami na całe życie albo pod trawnik przez waszą głupotę.To jest najgłupszy wymysł niby premiera aby wybić starszych.

Pedagog
Gość
Pedagog

Nie trzeba wojen tylko jeden debilny przepis i selekcja trwa