Bielsko-Biała Na sygnale

Tragedia na Żywieckiej. Nie żyje kobieta

Bielscy policjanci ustalają szczegółowe okoliczności wypadku drogowego na ul. Żywieckiej w Bielsku-Białej, w wyniku którego śmierć poniosła 70-letnia kobieta. Pomimo wysiłków ratowników nie udało się uratować życia pieszej, lekarz stwierdził zgon.

Do zdarzenia doszło na wysokości skrzyżowania z ul. Chmielną. 25-letni mężczyzna, kierujący samochodem marki fiat scudo, poruszał się ul. Żywiecką, w kierunku centrum miasta. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że 70-letnia mieszkanka Bielska-Białej, z nieustalonych przyczyn wtargnęła na jezdnię przed nadjeżdżający pojazd, ze strony prawej na lewą względem kierunku ruchu pojazdu. Zespół ratownictwa medycznego udzielił pomocy mężczyźnie z kręgu rodziny tragicznie zmarłej kobiety.

Policjanci z drogówki, pod nadzorem prokuratora, sporządzili dokumentację wypadku drogowego, ze względu na wagę zdarzenia, do pomiarów użyto tachimetru. Kierujący fiatem był trzeźwy. Na miejscu zdarzenia był obecny biegły z zakresu wypadków drogowych. W czasie pracy służb był zablokowany odcinek pasa ruchu w kierunku centrum miasta, wahadłowym ruchem pojazdów kierowali policjanci z drogówki. Plamę krwi zmyli strażacy. Prokurator zarządził sekcję zwłok.

navigate_before
navigate_next

KB_groby
Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Jan kierowca od 40 lat.
Jan kierowca od 40 lat.
1 rok temu

Bezwzględne pierwszeństwo na przejściach to tragedia kierowca ma się upewnić na skrzyżowaniach czy wyjazdach baran wchodzi bez upewnienia ma sie zatrzymać sprawdzić i wchodzi jak kierowca jest 10 m przed i ma 40-50 km /h nie wyhamuje miałem tak na Piastowskiej koło PTTK weszły mi dwie baby jak byłem już prawie na przejściu i jeszcze mordy darły ,powiedziałem im tylko tyle na wasza głupotę nie ma rady ja się będę tłumaczył mam kamerę a wy kalekami na całe życie albo pod trawnik przez waszą głupotę.To jest najgłupszy wymysł niby premiera aby wybić starszych.

Pedagog
Pedagog
1 rok temu

Nie trzeba wojen tylko jeden debilny przepis i selekcja trwa