Trzyńca zderzenie z Kometą

W poniedziałkowe popołudnie Oceláři Trzyniec podejmowali w WERK Arenie Kometę Brno.

Pierwsza tercja skończyła się remisem, choć początek spotkania był dla gospodarzy fatalny. Grając w przewadze czerwono-biali nadziali się na kontrę gości, którą w 4. minucie sfinalizował Martin Zaťovič. Ekipa spod Jaworowego się jednak pozbierała i w 16. minucie Martin Gernát wyrównał.

Druga i trzecia tercja to już lepsza i skuteczniejsza gra przyjezdnych. W 34. minucie pięknym strzałem popisał się Tomáš Plekanec, dając zespołowi z Brna drugie w tym meczu prowadzenie. 180 sekund później Martin Zaťovič ponownie znalazł sposób na bramkarza z Trzyńca i na drugą przerwę miejscowi zjeżdżali z dwubramkowym deficytem. Emocje w WERK Arenie zakończył gol Petera Muellera zdobyty na początku trzeciej tercji, ustalający rezultat meczu na 1:4 dla Komety.