Porady i inspiracje

Uszkodzona szybka w iPhone? Nie pękaj, serwis temu zaradzi!

Każdemu z nas nie wątpliwie zdarzyła się sytuacja, w której przez mechaniczne uderzenie uszkodził się ekran telefonu. Gdzie udać się w przypadku pękniętego szkła w iPhone?

Pęknięcia mechaniczne

Nawet jeżeli bardzo dbasz o swój telefon to istnieje duże prawdopodobieństwo, że w którymś momencie nie uda się uniknąć sytuacji, w której pęknie ekran smartfona. Przedmioty mają to w swojej naturze, że ulegają łatwo zniszczeniu w sytuacjach kiedy zostaną uderzone bądź spadną z wysokości.

Pęknięcia mogą pojawić się na ekranie głównym, obudowie aparatu lub tylnej szybce. Każde pęknięcie powoduje, że użytkowanie telefonu staje się coraz mniej bezpieczne dla samego urządzenia, które przez nie staje się bardziej wrażliwe na zepsucie.

Jeżeli pęknie ekran Twojego iPhone, serwis iPhone pomoże Ci pozbyć się usterki.

Serwis wymieniający ekrany

Wymiana szybki iPhone 12 zostanie wykonana przez profesjonalny serwis. W razie potrzeby usługa może zostać wykonana poprzez wysyłkę urządzenia do firmy. Koszt jaki poniesiesz będzie obejmował jedynie samą wymianę, zamówienie kuriera zapewnione zostanie przez serwis.

Wymiana zostaje dokonana przez przeszkolony personel, który używa do tego jedynie profesjonalnego sprzętu. Pobite szkło usuwane jest laserowo dzięki czemu zapewnione zostaje całkowite czyszczenie z resztek.

Urządzenie jest dokładnie testowane przed samą naprawą oraz po niej żeby mieć pewność o właściwym działaniu. W sytuacji, w której przez uszkodzenie mechaniczne uszkodziła się nie tylko szybka, ale również panel klient jest o tym informowany i zalecane zostaje dokonanie wymiany całkowitej ekranu.

Przed przystąpieniem do realizacji usługi zostanie dokonana bezpłatna wycena.

Naprawa nie trwa długo, zazwyczaj 1-2 dni roboczych. Cały czas będziemy mogli śledzić status naprawy oraz późniejszej wysyłki.

Serwis może również naprawić ekran Apple Watch. Jeżeli potrzebna Ci wymiana szybki Apple Watch cena usługi będzie zależna od modelu urządzenia.

Zapewniona jakość usługi

Usługa, w którą wliczona jest wymiana tylnej szybki iPhone 13 zostanie wykonana przy użyciu najlepszych materiałów.

W przypadku wymiany ekranu głównego maszyna dopasowuje idealnie zamienną cześć do korpusu urządzenia.

Nowe części nie będą posiadały zadrapań ani przebarwień. Personel dba o to by jedynie nieskazitelne materiały docierały do klientów w trosce o jakość usługi. Również pod tym kontem przeprowadzane są testy przed wysyłką telefonu.

Każda usługa jest objęta gwarancją, która zapewnia możliwość ponownej naprawy w sytuacji gdyby wymieniona cześć okazała się nieuskutecznienie zamontowana.

google_news
Studio_projektowe_d
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments