Porady i inspiracje

Poznajcie aktualne trendy w tatuażach – co będzie modne tej jesieni?

Tatuaże są modne i to fakt niezaprzeczalny. Jednak nie od dziś wiadomo, że moda zmienną jest i to co było modne wczoraj, dziś już nie jest. Dlatego właśnie teraz skupimy się na tym, jakie dziary są obecnie modne. Jakie wzory będą „królować” tej jesieni?

Moda na minimalizm

Była już moda na tatuaże typu bransoletka, ale i tatuaże napisy. I trzeba przyznać, że każdy wzór miał coś w sobie. Rzecz jasna poza wyborem odpowiedniego wzoru istotne znaczenie ma także miejsce, gdzie wykonujecie dziarę. Niezależnie czy mieszkacie w Warszawie, Katowicach czy waszym miastem jest Poznań studio tatuażu, gdzie macie zamiar wykonać dziarę powinno być renomowane i na tym nie można oszczędzać. Zdecydowanie lepiej zapłacić więcej niż potem żałować, że Wasz tatuaż, zamiast być powodem do dumy, jest delikatnie mówiąc powodem do wstydu. Skoro to już jasne to czas przejść do tego co obecnie jest modne. I właśnie tej jesieni na czasie będzie minimalizm, czyli subtelne wzory o delikatnej strukturze i linearnej formie. Tusz powinien być prowadzony ciągłą kreską, ale jednocześnie linie powinny być smukłe. W tym stylu odchodzi się zupełnie od wypełnienia. Wzory mogą mieć znaczenie symboliczne, ale też po prostu być ciekawą ozdobą ciała. Jeżeli chodzi o najmodniejsze wzory to oczywiście są to tatuaże przedstawiające róże, czyli symbol miłości, oddania, ale i delikatności. Do tego na czasie są też po prostu serduszka, które świetnie prezentują się na nadgarstkach, ale i łopatkach.

Tatuaż jako wyraz buntu, czyli moda na patotatuaż

Czasami moda zaskakuje i to naprawdę solidnie. Jednak gdy człowiek już się oswoi z danym trendem, to okazuje się, że wcale nie jest taki zły. Pamiętacie modę na czółenka z bardzo długimi szpicami? Trzeba przyznać, że ten trend był mało gustowny, ale co ciekawe przyjął się na naprawdę długie lata. I wszystko wskazuje, że obecnie modny trend w tatuażach także się przyjmie, a mamy tutaj na myśli modę na patotatuaże. Zasadniczo nazwa wcale nie oznacza, że mają one coś wspólnego z patologią. Inspirowane są tatuażami, które samodzielnie robili sobie młodzi ludzie. Przedstawiały one butne hasła czy po prostu mało artystyczne rysunki. Takie dziary miały być wyrazem buntu i sprzeciwu wobec panujących norm. Obecnie zaś tatuaże stały się po prostu modne. Choć rzecz jasna nie należy ich wykonywać samodzielnie i tutaj jak mantrę będziemy powtarzać, że na tatuażach nie można oszczędzać. Studio tatuażu w Poznaniu, Warszawie czy Katowicach – bez problemu można znaleźć to renomowane i to niezależnie, gdzie mieszkacie. Dobry tatuażysta wykona dziarę, która będzie powodem do dumy. Może to być napis, wzór czy szkic. Jedno jest pewne, z takiego tatuażu będziecie zadowoleni. Jakie więc patotatuaże są najmodniejsze? Otóż są to różne hasła, tyle tylko, że wykonane w taki sposób, że prezentują się niczym napisane odręcznie. Rzeczywiście mają one coś w sobie, co sprawia, że przyciągają uwagę.

Styl akwarelą napisany

Jesień jest porą roku pełną kolorów i różnych barw. I właśnie tej jesieni modne będą dziary, które prezentują się niczym namalowane akwarelą i rzecz jasna inspirowane jesienią. Trzeba przyznać, że tatuaże wyglądają niczym dzieła sztuki. Mogą być impresją na punkcie krajobrazu, ale też tego, co czujecie. Poprzez tatuaż możecie również wyrazić siebie, ale w takie sposób, że tylko Wy będziecie rozumieć znaczenie. Nie trzeba tutaj posiłkować się z dosłownością. Właśnie owa nuta tajemniczości sprawia, że dziary zyskują to „coś”. Jednak i tutaj musicie pamiętać, że dobre studio ma znaczenie. Tylko doświadczeni tatuażyści wykonają dla Was właśnie takie tatuaże w Poznaniu, możemy Wam polecić Sky Tattoo.

Kropka i kreska – a jaki efekt!

Zapewne kolejny trend Was również zaskoczy. A mianowicie tej jesieni będą modne tatuaże w formie kropek i kresek, które jednak nie mają nic wspólnego ze stylem dotwork. Za pomocą właśnie kropek i kresek tworzy się ciekawe wzory, które mogą przedstawiać, co tylko chcecie. Takie tatuaże są ciekawe, szczególnie, gdy znajdują się na rękach czy palcach. Możecie też wykonać dziarę na plecach czy wokół pępka.

google_news
Studio_projektowe_d
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments