Wydarzenia Cieszyn

Utrudnienia w Dzięgielowie!

Uwaga, kierowcy! W związku z rozbudową drogi powiatowej w Dzięgielowie szykują się w najbliższych dniach utrudnienia w ruchu w tej miejscowości.

28 lipca od 10.00 do 15.00 – ze względu na zaplanowane kładzenie asfaltu – zostanie zamknięte skrzyżowanie ulic Cieszyńskiej, Lipowej i Spacerowej w Dzięgielowie. Natomiast w dniach 25-27 lipca ruch na tym odcinku również będzie czasowo utrudniony. Powiatowy Zarząd Dróg Publicznych w Cieszynie informuje, że planowany czas wyłączenia skrzyżowania z komunikacji samochodowej może ulec zmianie w zależności od rzeczywistych warunków pogodowych w czasie prowadzenia robót.

google_news
Wydarzenia Cieszyn

Utrudnienia w Dzięgielowie

W związku z realizacją rozbudowy drogi powiatowej 2608S (od km 4+299,40 do km 4+804,51) na odcinku około 5,9km (od obrębu posesji nr 194 przy ul. Cieszyńskiej w Puńcowie do obrębu skrzyżowania przy zamku w Dzięgielowie), zmotoryzowani powinni liczyć się z utrudnieniami.

Powiatowy Zarząd Dróg Publicznych w Cieszynie informuje, że na czas wykonywania robót drogowych wdrożony został jeden z etapów tymczasowej organizacji ruchu. Polega to na zawężeniu jezdni w rejonie prowadzonych robót oraz wprowadzeniu ograniczenia prędkości. Kolejne etapy tymczasowej organizacji ruchu będą wdrażane sukcesywnie w powiązaniu z postępem robót.

Utrudnienia w ruchu związane z realizacją zadania potrwają do końca sierpnia. Dokładna data uzależniona jest od rzeczywistego postępu robót.

google_news