Wydarzenia Wadowice

Wadowice: Trwa budowa wielkiej sceny

Fot. Bogdan Szpila

Na wadowickim rynku powstaje ogromna scena na której wystąpią artyści w koncercie poświęconym 100. rocznicy urodzin Jana Pawła II.

Koncert (niedziela, 18 października) poprzedzi nabożeństwo dziękczynne o godzinie 16:45 prowadzone przez księży z wadowickiej Bazyliki .

Organizatorzy podkreślają, że na teren wydarzenia będą wpuszczane tylko osoby z zaproszeniami i wypełnionymi oświadczeniami „covid” z obowiązkowo zasłoniętymi ustami i nosem.

Organizatorzy proszą, aby nie gromadzić się poza ogrodzeniem (strefą imprezy). Zachęcają natomiast do oglądania transmisji w TVP 1 na żywo o godzinie 17:30.

E-wydanie_d
Subskrybuj
Powiadom o
guest
7 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
za miedzą
za miedzą
3 miesięcy temu

Czy ten koncert to ma być zbiorowe unicestwienie? Wiosną w Korei jedna bogobojna wyznawczyni odwiedziła kilka kościołów podczas nabożeństw. Zaraziła ponad tysiąc osób.
…. a Wadowice widocznie idą na rekord.

Hermenegilda
Hermenegilda
3 miesięcy temu

Nie jest to lepszy czas niż w maju, ogłoszenie dziś bardzo prawdopodobnej czerwonej strefy może przesądzić o koncercie. W UM wiedzą jaka jest sytuacja w powiecie, Małopolsce.

jacekbb
jacekbb
3 miesięcy temu

ciszej nad tą trumną ….

Hermenegilda
Hermenegilda
3 miesięcy temu

Na ile wreszcie osób planuje miasto koncert? Bo jakiś plan (założenia) musi być szczególnie w okresie pandemii a nie dowolność, ile zaproszeń przygotowano musi być wiadome.

Marcin
Marcin
3 miesięcy temu
Reply to  Hermenegilda

500

Hermenegilda
Hermenegilda
3 miesięcy temu
Reply to  Marcin

Może 500+, chyba lepiej nie określać z UM.