Cieszyn Kultura i rozrywka

Wisła: Biblioteka ponownie otwiera swoje podwoje

Od najbliższego poniedziałku, 30 listopada, wznowienie działalności zapowiedziała biblioteka miejska w Wiśle. To dobra wiadomość dla czytelników, którzy nie będą musieli ograniczać się tylko do kontaktu internetowego.

Biblioteka wznawia działalność i zaprasza czytelników po odbiór zamówionych książek. Zbiory będą udostępniane bez dostępu do półek, ale można korzystać z obu wypożyczalni zachowując wyznaczone odległości, dezynfekując ręce i zasłaniając usta i nos. Aby uniknąć kumulacji Czytelników prosimy o oczekiwanie przed budynkiem Domu Zdrojowego, jeśli wewnątrz będzie 5 osób. Dla ułatwienia i skrócenia czasu obsługi prosimy o wcześniejsze zamawianie książek telefonicznie pod numerem 33 855 26 91 lub za pomocą poczty elektronicznej wypozyczalnia@wisla.pl lub dzieciecy@wisla.pl – komunikuje Renata Czyż, dyrektor MBP w Wiśle.

Biblioteka zaprasza również po odbiór darmowego katalogu wystawy „Wisła na dawnej pocztówce”. Trzeba mieć swój długopis, aby wpisać się na listę odbiorców.  Biblioteka będzie czynna: poniedziałek 10.00-18.00, wtorek 8.00-16.00, środa 8.00-16.00, piątek 8.00-16.00.

E-wydanie_d
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments