Wydarzenia Bielsko-Biała Cieszyn

Wisła: Inauguracja sezonu (i darmowe szusowanie!)

Fot. Pixabay

4 stycznia na stoku Skolnity w Wiśle odbędzie się ważne wydarzenie – oficjalna inauguracja sezonu zimowego. Po raz pierwszy w historii sezon zimowy w Beskidach zostanie rozpoczęty wspólnie przez miasto Wisła i Urząd Marszałkowski woj. Śląskiego.

Z tej okazji w Wiśle będzie można pojeździć za darmo, wziąć udział w imprezie apress-ski i posłuchać koncertu GrubSona. Wszystkie te atrakcje czekają na górnej stacji kolei linowej Skolnity. Organizatorzy inaugurującej nowy sezon narciarski imprezy BeSKIdy Winter Go zapowiadają m.in. bezpłatne zajęcia z instruktorami narciarstwa dla dzieci (od 9:30 do 12:30) i dorosłych (od 12:30 do 15:30). W tym przypadku warto się śpieszyć, ponieważ ilość miejsc jest ograniczona. Rezerwacje przyjmowane są mailowo pod adresem [email protected]. Oprócz tego w ciągu dnia będą odbywały się artystyczne warsztaty dla dzieci, zumba na śniegu, gry i zabawy na sportowo. Na narciarzy, którzy tego dnia odwiedzą Wisłę czekają też konkursy z nagrodami w postaci karnetów narciarskich na stoki oraz pamiątkami z beskidzkich miejscowości.
Na terenie ośrodka Skolnity przez cały dzień będzie funkcjonowało także duże stoisko z materiałami na temat zimowych atrakcji beskidzkich miejscowości, m.in. Bielska-Białej, Brennej, Istebnej, Korbielowa, Szczyrku, Ustronia, Zwardonia, powiatów: bielskiego, cieszyńskiego i żywieckiego. Przy górnej stacji kolei Skolnity na narciarzy będzie czekała z kolei nowa drewniana karczma, gdzie można się ogrzać lub zjeść i napić się czegoś regionalnego.

google_news
Studio_projektowe_d
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments