Wydarzenia

Wisła: Złote i diamentowe pary

Pod koniec września, odbyło się spotkanie burmistrza Wisły Tomasza Bujoka z jubilatami, którzy w tym roku obchodzą jubileusze 50-leci i 60-lecia pożycia małżeńskiego. Złote pary otrzymały Medale “Za długoletnie pożycie małżeńskie”, a pary diamentowe specjalne dyplomy.

Złote pary: Grażyna i Adam Adamscy, Maria i Andrzej Brancowie, Wanda i Jan Burianowie, Irena i Jerzy Cieślarowie, Wanda i Jerzy Czyżowie, Maria i Paweł Czyżowie, Halina i Henryk Gluzowie, Halina i Janusz Kalitowie, Maria i Zygmunt Kamieńscy, Maria i Karol Kozokowie, Małgorzata i Franciszek Nosiadkowie, Helena i Jerzy Pilchowie, Danuta i Jan Podżorscy, Zofia i Paweł Podżorscy, Józefa i Andrzej Raszkowie, Helena i Tadeusz Siedloczkowie, Halina i Zbigniew Wójcikowie.

Diamentowe pary: Otylia i Piotr Raszkowie, Emilia i Andrzej Słowiokowie, Urszula i Rudolf Słowiokowie, Anna i Rudolf Szalbotowie,
Zuzanna i Władysław Bujokowie (rocznica przypadła w 2020 roku).

Parom gratulowali burmistrz Tomasz Bujok i wiceprzewodniczący Rady Miasta Wisła, Zdzisław Pilch. Spotkanie uatrakcyjniły występy wychowanków Społecznego Ogniska Muzycznego w Wiśle: Jakuba Mitręgi, Malwiny Tymowicz i Melanii Pilch. Uroczystość prowadziły Beata Stebel – kierownik Urzędu Stanu Cywilnego w Wiśle i jej zastępczyni Grażyna Szalbot.

google_news
Studio_projektowe_d
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments