Wydarzenia Bielsko-Biała Czechowice-Dziedzice

Wizyta gospodarcza ministra i wojewody śląskiego w powiecie bielskim

Minister funduszy i polityki regionalnej Grzegorz Puda (z lewej) i wojewoda śląski Jarosław Wieczorek. Fot. Z archiwum Jarosława Wieczorka

Jutro (17 marca) w kilku gminach powiatu bielskiego gościć będą minister funduszy i polityki regionalnej Grzegorz Puda oraz wojewoda śląski Jarosław Wieczorek.

Jak poinformowała Alina Kucharzewska, rzecznik prasowy wojewody śląskiego, o 11.00 minister i wojewoda mają się pojawić w Czechowicach-Dziedzicach. Punktami wizyty będą przebudowa dworca kolejowego Czechowice-Dziedzice i hala sportowa w Zespole Szkół Technicznych i Licealnych.

Godzinę później pojawią się przy inwestycji na ul. Batalionów Chłopskich w Kaniowie, a stamtąd udadzą się na budowę drogi ekspresowej S1 przy węźle w Starej Wsi.

Kolejne punkty wizyty to: budowa przedszkola w Pisarzowicach, a w Kozach – budowa przedszkola przy ul. Lipowej i hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 2.

Potem minister i wojewoda pojadą do gminy Wilkowice. Tu obejrzą inwestycje przy skrzyżowaniu ul. Prostej z Żywiecką w Wilkowicach, budowę przedszkola w Mesznej i rozbudowę strażnicy OSP w Bystrej.

google_news
Subskrybuj
Powiadom o
guest
6 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
taka prawda
taka prawda
11 miesięcy temu

Posłanka Beata Sawicka chciała „kręcić lody”, ale została uniewinniona; Sławomir Nowak zaczął od słynnego zegarka, a skończył z 17 zarzutami kryminalno-korupcyjnymi; Stanisław Gawłowski jest jednym z oskarżonych w aferze melioracyjnej z poważnymi zarzutami korupcyjnymi a Tomasz Grodzk,i mimo licznych oskarżeń o przyjmowanie łapówek, usilnie trzyma się parasola w postaci immunitetu. To tylko kilka najgłośniejszych afer korupcyjnych osób związanych z Platformą Obywatelską. W tle jest współpraca Michała Tuska, syna byłego premiera, z liniami OLT Express, które należały do największej piramidy finansowej w Polsce – Amber Gold. – Wiedzieliśmy z ojcem, że to lipa – tłumaczył po aferze Tusk.

NA TEMAT
NA TEMAT
11 miesięcy temu
Reply to  taka prawda

Co to znowu jątrzysz “oszołomie” , o wizycie ministra i wojewody jest mowa w artykule.

Olo
Olo
11 miesięcy temu
Reply to  taka prawda

Ty masz tyle wspólnego z prawdą co Moradziecki,ty pisowski pajacu.

zatroskany
zatroskany
11 miesięcy temu

Puda będzie opowiadał jak się u niego w ministerstwie się sprawnie kradnie.Może być ciekawie.

Danka
Danka
11 miesięcy temu

przeproście i spadajcie

nie Andrzej Adamczyk?
nie Andrzej Adamczyk?
11 miesięcy temu

No ale to są budowy, fundusze już są, politykę regionalną przyjęto więc chyba inny minister.