Bielsko-Biała Na sygnale

Włamywaczka zatrzymana dzięki szybkiej reakcji świadka. Ukradła fajkę wodną, grozi jej 10 lat

Fot. Policja

Dzięki obywatelskiej postawie świadka policjanci zatrzymali 22-letnią bielszczankę podejrzewaną o kradzież z włamaniem do jednego z mieszkań przy ulicy Karpackiej w Bielsku-Białej. Włamywaczkę dostrzegła pracownica pobliskiego sklepu, która zawiadomiła policję. Za kradzież z włamaniem grozi kara nawet 10 lat pozbawienia wolności.

W sobotę tuż przed południem w Bielsku-Białej przy ulicy Karpackiej doszło do kradzieży z włamaniem. Do jednego z mieszkań podeszła młoda kobieta, rozbiła szybę w oknie, przez które weszła do wewnątrz. Po chwili wyszła razem ze skradzioną z mieszkania fajką wodną. Całe zdarzenie zaobserwowała pracownica pobliskiego sklepu, która natychmiast zawiadomiła policję i poszła w ślad za sprawczynią włamania, informując, gdzie aktualnie się znajduje.

Na miejsce zostali skierowani stróże prawa z bielskiej dwójki oraz przewodnik policyjnego psa tropiącego. Zatrzymali kobietę wskazaną przez świadka oraz odzyskali skradzione mienie. 22-latka została doprowadzona do komisariatu, gdzie usłyszała zarzut kradzieży z włamaniem. Za to przestępstwo grozi kara nawet 10 lat pozbawienia wolności. O jej dalszym losie zdecyduje niebawem prokurator.

google_news
Studio_projektowe_d
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments