Bielsko-Biała Kultura i rozrywka

Piękna propozycja na Dzień Babci i Dzień Dziadka w BCK

Z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka, Bielskie Centrum Kultury przygotowało intrygującą propozycję dla całych rodzin, która pozwoli spędzić czas z seniorami rodów w niezapomniany sposób.

W niedzielę, 21 stycznia, o 11.00 można zabrać babcię i dziadka w niezapomnianą muzyczną podróż, która połączy oba pokolenia.

Koncert „W magicznej krainie muzycznych emocji” to zaproszenie do zaczarowanej krainy dźwięków i opowieść o przeróżnych uczuciach: radości, złości, lęku, tęsknocie, nadziei, a przede wszystkim miłości. W programie m.in. utwory Chopina, Mozarta, Beethovena, Czajkowskiego, czy Brahmsa, grane przez najwyższej klasy pianistów – Annę Lipiak i Grzegorza Niemczuka.

Z uwagi na dostosowanie języka przekazu i tematyki do różnych grup wiekowych, jest to okazja do wspólnego spędzenia czasu przez wnuki z babcią i dziadkiem.

Bilety w cenie 40 złotych (normalny) oraz 20 złotych (ulgowy) dostępne są na stronie internetowej organizatora: www.bck.bielsko.pl oraz w kasie tradycyjnej Bielskiego Centrum Kultury.

google_news
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments