Smacznie, zdrowo i stylowo Bielsko-Biała Cieszyn Żywiec Sucha Beskidzka Wadowice Oświęcim

Wybiorą najpiękniejszych!

15 czerwca nie tylko bielszczanki, ale też piękne i zgrabne dziewczyny z całego Podbeskidzia, a nawet Będzina, Żor i Piekar Śląskich wezmą udział w gali finałowej kolejnej edycji konkursu The Look Of The Year Bielsko-Biała 2018.

The Look Of The Year to najstarszy i najbardziej prestiżowy konkurs modelingowy, którego celem jest znalezienie nowych twarzy świata mody. Mało kto zdaje sobie sprawę, że właśnie dzięki The Look Of The Year swoje wielkie kariery ikon mody rozpoczęły Cindy Crawford, Gisele Bundchen czy Kasia Smutniak. Kto następny? O tym będzie można dowiedzieć się wkrótce, podczas uroczystej gali, która odbędzie się w 15 czerwca w bielskim Dworku New Restaurant.

Laureatki konkursu regionalnego, których jest dziesięć oraz ośmioro przystojnych panów trafią do półfinału ogólnopolskiej edycji The Look Of The Year 2018, która 23 czerwca odbędzie się w Łodzi, ale wcześniej na bielskiej gali zaprezentują się przed lokalną publicznością.

W jury zasiądzie m.in. przedstawiciel konkursu The Look of The Year i Miss Polonia, Patrycja Wieja-zwyciężczyni programu Projekt Lady TVN oraz projektantka Joanna Kruczek.

 

 

 

google_news
E-wydanie_d
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments